• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Koliko god je roštilj popularan, ja sam za kotlovinu. :icon_keel:


A ja sam ti nabolja forumska prijateljica. :drink:

Zovi, samo zovi..........:icon_thumright: :icon_razz:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Lafanteram malo po zupanijskim uredima,,,
gledam tko gdje kakve novceke nudi da pokupim buduci da me lutrija nema rad,,,

c085.gif
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,297
U ponedjeljak forumski štrukli od jednog forumaša.
Danas pak forumske krafne od drugog.

Mite me, mite s onim kaj mi je slatko :icon_thumright::(giggle):
A da me proba neko s mješanim mesom razveseliti :icon_keel:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A da me proba neko s mješanim mesom razveseliti :icon_keel:[/QUOTE]

I to bu bilo !
U idućoj rundi .
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo, danas disel v gorice(vinograd),prvo popio 2 gemista s mejasom(komsijom):icon_thumright:,zakopo 6 betonskih stupova pa gemist s drugim kolegom,iskopo 2godisnji hrast te ga premjestio,posadio dva ljesnjaka.
Navratio kod mejasa jer sam ozednio, te polako krenuo kuci a lagana kisica mi skinula blato sto se nakupilo ovih dana na auto.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,297
A kolesterol i trigliceriti,, da neodu u tačku?????:icon_e_surprised::icon_scratch:
Nemaš ti brige, a ako se baš brineš nabiješ vunenom masnu batinu kroz guzicu .......i pozoveš me. Ako ne prije oko prvog maja :icon_wink:
A da me proba neko s mješanim mesom razveseliti :icon_keel:

I to bu bilo !
U idućoj rundi .[/QUOTE]
A ne ne, nebu islo. Ti si đoker za jednu drugu vrstu (po izgledu i okusu) finih štrukljov.

Za mješano zna ko se treba isprsiti ....
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,620
U ponedjeljak forumski štrukli od jednog forumaša.
Danas pak forumske krafne od drugog.

Mite me, mite s onim kaj mi je slatko :icon_thumright::(giggle):
A da me proba neko s mješanim mesom razveseliti :icon_keel:

E to ti bu spremila teta Jo dok budeš pohodil v međimurje:cool2:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Znam ja kaj delam. Ako faširane ne prejde "profinjeno nepce", đoker spašava situaciju. :(whew):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Nemaš ti brige, a ako se baš brineš nabiješ vunenom masnu batinu kroz guzicu .......i pozoveš me. Ako ne prije oko prvog maja :icon_wi

Muhać,, nije nikakav problem,,, tvoje je samo da preplivaš Savu,,,
ostalo je moja briga.:icon_thumright:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,297
E to ti bu spremila teta Jo dok budeš pohodil v međimurje:cool2:

Nemaš ti brige, nije to Ivanac. Tam ak te runda pri Paškalju dopadne ....i još ak si ju ne moraš sam platiti......mam moraš lampaša na izlasku pripaliti..... :icon_fU: :icon_wink::icon_wink:

Kod naše tete obavezno ideš teži doma. Trpe noge a boga mi i gume na vozilu. Još i recepta dobiješ ako si srameči.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,620
Si pun bunker svakakove skalamerije nakupoval za sto kuniča ko da je bil na hreliču ,nije nas njegova bijesna pila skoro pol vure mogla pokrenuti i još se buni da ni dobro prešel :(rofl)::(wasntme):
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
A ja sam ti nabolja forumska prijateljica. :drink:

Zovi, samo zovi..........:icon_thumright: :icon_razz:

Dojdi, samo dojdi......:drink::icon_pidu: Baš mi treba netko tko ima volju stati pri tanjuru dok se krcka, a ja bum svesrdno pomogel pri degustaciji. :icon_jook: :(giggle):
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Mi smo jucer palili zasuseni korov.. Nazalost nije htjela cijela njiva izgorjeti nego samo negdje 30%... Bas kad smo zapalili prestal puhati vjetar :icon_fU:
 

Prilozi

  • i151^cimgpsh_orig.jpg
    i151^cimgpsh_orig.jpg
    18.2 KB · Pregleda: 66

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kod mene prekjučer jedan, a jučer drugi požar. Ne razmem ljude koji po ovom vjetru idu palit ??! A šuma blizu, a sve suho . Bome se sjatilo dosta vatrogascov oko toga.
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Vatrogasci su bili prisutni na terenu i sve se odvijalo pod njihovim nadzorom tak da nema brige. Uostalom, koliko ja znam je protuzakonito paliti tak nekaj bez nadzora sluzbenih osoba.
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Bez brige, i kod mene ima takvih pacijenta. Skoro svaki tjedan sirena DVDa tuli jer nekome pozar izmaknul kontroli :s:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh