• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
Probijajući se kroz žbunje,skrivajući se od susjeda,podmitući Ninu čuvara,"reporter poljoprivrednog foruma" uspio je ono što ni agenti Cia-e,agenti Fbi-a a kamoli Kbg nije uspio godinama...spektakularno otkriće,dugo čuvana TAJNA,skrivano od očiju - TAJNA JOHABIČINIH FLANACA! Zamoljavamo poštovano pučanstvo da to ostane tajna, jer sazna li Jo,Sanjin bi mogao biti opet Sanja:icon_fU:
 

Prilozi

  • 2016-12-17 20.48.41.jpg
    2016-12-17 20.48.41.jpg
    26.7 KB · Pregleda: 128

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Sanjić,,,, cccccc,, nebi ti bio u koži,,,
šta te samo čeka,, za ovu decenijma skrivanu tajnu,,, cccc
Kolumbijska kravata,,, je mala maca,,, šta će bakica da ti uradi:(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A tako.......dečki, dobar dan.
Sve crne slutnje su se obistinile, lutkice na ubadanje su predane na polici jedna do druge i koga ritica pikne, znal bu da sam to ja.:icon_mrgreen:

Šta smo radili danas?
Sletjela u devet i dvadeset, ušla u dvorište u dvanaest, Nina nas je dočekala i bilo je veselja.

Prvo javno veliko hvala supruzi forumaša @sanjina koja je sedamnaest dana čuvala i vodila brigu o našim ljubimicama.

Trenutno ne mogu ništa više reći jer se ovaj čas gušim u kobasama i kruhu, a zašto, budem rekla neko veče tamo na onoj temi o dogodovštinama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,303
:icon_pidu::icon_pidu: več je i vrijeme.....

Ja bi dal pol svog života da sam uživo videl susret Nine i gospodara, garant je bilo suza radosnica ko malo kad prije.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Pa kaj nije danas post ?? johabica .... :rolleyes: Ili se ti držiš one - nejde grijeh u usta, nego iz usta .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sretan povratak johabice,nadam se se da je pao jedan veliki VAU pozdrav sa Ninći.Uz današnje sitne poslove oko priprema,došlo se do jednog zaključka ,čega uvijek fali za Božić.PRODUŽNIH KABLOVA,nikad dosta.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa kaj nije danas post ?? johabica .... :rolleyes: Ili se ti držiš one - nejde grijeh u usta, nego iz usta .


Znaš kaj, da si ti jeo sedamnaest dana za redom rajsen kari, nekad i dva puta dnevno, a sedamnaest dana tri puta dnevno rižu, i ti bi na post jeo kobase.
2461616333.gif
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nebuš vjeroval - imam sve za rajzen kari sa šest vrsta začina doma - jučer sam tamo pojela oproštajni šrilankanski, ali sutra bude na meniju čikens sa lečom, kokosom i miješanim povrćem.
Uđe ti to u krv, uđe......:icon_razz:

Majko Božja, tamo juednostavno od riže ne možeš pobjeći.

Kaj da velim, rado bih se vratila tamo.
I ostala.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Gospodjo Jo..., ako želite malo rezimirati Vaš boravak u inozemstvu. Dobre i loše strane stranih kultura i usporedbe sveukupnog života s našim. Hvala.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gospodjo Jo..., ako želite malo rezimirati Vaš boravak u inozemstvu. Dobre i loše strane stranih kultura i usporedbe sveukupnog života s našim. Hvala.

Ma budem rekla nešto o tome, tamo u drugoj temi, ali sada zaista ne mogu - to je dvanaest sati leta plus pet sati vremenske razlike, evo, šesnaest dana sam bila na +35, a danas sam došla kući na -4, to je trideset devet stupnjeva razlike i zbilja sam sva nikakva, a spavati ne mogu.
Razlike su ogromne, i u načinu života i u načinu pogleda na život.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,348
Pihhh,, znači krokodili ostali gladni:biggrin:

a tako sočan i mastan zalogaj bio im pred nosom:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
Je,je,jedna sitna preplanula dama na visokim čizmama od krokodil-kože,nakit od bjelokosti..jedna prava cuker dama:icon_pray:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Gospodjo Jo..., ako želite malo rezimirati Vaš boravak u inozemstvu. Dobre i loše strane stranih kultura i usporedbe sveukupnog života s našim. Hvala.

Eh, da samo znaš, šta se dobrodušnosti tiče, tu su ljudi iz ruralnih područja nebo i zemlja u odnosu na nas.

Pihhh,, znači krokodili ostali gladni:biggrin:

a tako sočan i mastan zalogaj bio im pred nosom:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Bosanče, ode mast u propast - da sam ostala još tridesetak dana, ni Naomi mi ne bi bila ravna u vitkoj liniji.
A krokodile sam gledala samo na safariju iz đipa - rekli su mi da su im to tri zadnja i da im nhe prilazim, ne bi htjeli ostati i bez njih.:biggrin:

Hi hi hi odu kile dole sad nisam naj lakši zgubidančić na forumu.Sretan BOŽIĆ i povratak
http://www.poljoprivredni-forum.com/images/smilies/stari/drink.gif

Znaš kaj me čudi? Meni hlače imaju u struku mjesta za još koju kilu u odnosu na prije, a kad sam na aerodromu n povratku stala na vagu tamo di si prvjeravaš težinu kovčega - ono tri kile viška - ali mislim j ešt- to ti oni varaju, da im platimo za višak kila kofera - a možda i vremenska razlika utječe na silu težu pa sam tamo bila teža.

Je,je,jedna sitna preplanula dama na visokim čizmama od krokodil-kože,nakit od bjelokosti..jedna prava cuker dama:icon_pray:

A cuker dama jesam.
Kaj ti misliš, sam ja samo tak, bez podloge tamo dobila devet "bjutifol" od onih dečkiča tamo i morala se slikati sa njima, eno sam na Saji Dilk Sajithovom fejsu završila sa njim.
Hehe....a da si vidio i čuo što mi je na plantažama čaja reko onaj njihov šef - ove moje mafijašice iz grupe su odmah napravile palan da ak ostanu prerano bez love da me prodaju za deset slonova i dalje banče na moj račun. :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sunce je granulo, pa naravno da ću to proslaviti šopingom u Mađarskoj!
Doma sam napravila već tri šoping kruga i u Čk i u Vž, sada čekam petnaesti kada se nadam još nekakvon padu prenapuhanih cijena - ma zamislii ti to - uzela ja onaj sivi kaputič početkom decembra, netom prije odlaska na godišnji - platila tristo kuna. I dođem doma i vidim da su ga stavili na sto osmdeset. Za par dana bio sto dvadeset. Eboga, neki dan - jel prekjučer - vidim ja, sada je osamdeset - srećom bio još jedan veličine 42 - jedan jedini i tri - četiri manja - i uzmem ja još tu četrdeset dvojku za osamdeset kuna, nek tavori u ormaru, nek se nađe ako iscufam ovaj koji nosim.:icon_wink:
Zapravo ne trebam nijedan od njih, ali....a kupila sam deset majca kratkih rukava po dvadeset pet kuna - kvaliteta neupitna, pamuk sa likrom, a hlače još čekam - eboih dvijesto trideset kuna, nema u njima sto grama težine.Ali su cakane.....:icon_wink:

A sada - kupaona, oblačenje, muž se vraća iz kafiča u pol deset, zatrubi, ja izletim iz kuće, i - Hungarijo, tvoja sam!:icon_rofl:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Biće uskoro u njima toliko kg koliko je sada g. :(giggle)::(giggle)::(giggle):

Mislim da bum uskoro trkač na duge pruge. :icon_axe: :(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Oooooooo.............ma vidi, vidi - imamo na forumu vidovitog Milana!!!!
Pogodil je sudbu svoju od prve!

Znaš kaj, sad bih te za kaznu najrađe prisilila kaj pojedeš ovo kaj sam skuhala!:icon_axe:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh