• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ih, kakav stari sjaj, ja sam uvijek u visokom sjaju, nostalgija minulih vremena mene muči. :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dvostruki užitak.
Prvo ručak u Svetom Martinu u hotelu Golfer (bilo u planu drugo mjesto, ali izmjena u zadnji čas)
A onda berba kestena - uh, kako nemm kondicije za one gudure i brijegove - srce je lupalo ko bedasto uz brijeg.
Dobro je, nisam se nijednom spotakla i pala, valjda zbog novih hlača i sakoa.
Ili zato što sam uzela sa sobom patike.:icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A tako, bila sam na placu danas, ujutro -1, prodalo se malo, robe i za sutra dosta ostalo.
A ima taj jedan beskućnik koji mi dolazi jedan - dva puta tjedno, nešto mu dam, neki paradajz, papriku, krastavac.....neće on puno, veli, za dva - tri dana, da mu se ne kvari, doći će on opet.....i dolazi već dvije godine, i veli meni baš jučer muž - jel bio ovaj tjedan - nije velim ja, a očemo mu još davati? - razgovaramo mi, i zaključimo - cijele godine jesmo, nema smisla sada mjesec dana prije kraja sezone prestati.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
I došao danas i dam mu tri krastavca dva paradajza i tri paprike.:icon_eyes:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

On tamo gore sve vidi i sve broji, za razliku od mnogih ljudi koji niti kraj zdravih očiju ne vide oko sebe!
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jo bog te blagoslovi,evo razmisljam da ne delam vec vrt,mogel bi i ja petkom navrnuti.:icon_blackeye:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma za tebe će se uvijek naći.
Još se sjećam okusa onih austrijskih čokoladica i keksiča.:(inlove):
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ma ima toga jos ovdje,nece presusit no bojim se za tvoju liniju,znas kak pjeva Neda ssad sam zena u najboljim godinama a ti udana ejebiga.:(call):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ukuhavam si paradajz - ih, po onoj staroj - šnajdeti hodaju goli, šusteri bosi....a sada od nekakvih šajtravih nagnječenih, mekih sebi ukuhavam.:mur:
No, no, ni tak strašno, to mi jue druga tura.

A paprike budu tek došle na red dok se madam digne (volja).
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

8c77fc0cce4123eb8452cdb079bb4a7d.jpg

Evo danas bum opet dobar muž, valjda si mislim da bum na redu [emoji23] [emoji23] [emoji23] , na meniju imam krem juha od slanutka, prasetina u umaku od pancere i luka, krumpirovi njoki i zelena salata, a za desert palačinke.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Daj mi ostavi adresu u pm ak se budeš mislil opet ženiti.:icon_razz:

Mi smo palačinke odradili sinoć, sa domaćim pekmezom, kare bez kosti se opravo zgotavlja, ail prilog budu žute mahune, karfiol i brokula.
juha od purečeg zabatka i vodice u kojoj se kuhalo povrće sve skupa zmješano.
Salata zelena, a za desert ništ - ovi moji bili jučer kumovi do danas jutarnjh sati, pa im je svega slatkog dosta.:icon_e_wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mi smo sinoć maznuli sa pekmezom od šljiva (pater familijus) i breskvi (ja i kćerka).

Sad čekam engleze da dođu na ručak, mala unuka još spava, pa dok se oni dotegele, već bude sve hladno. Ma budem podgrijala, a kaj da radim.....sutra idu natrag - svuda su bili pomalo, samo doma najmanje, kako to obično i biva.
Nema veze, bu veselo, sigurno nas bude mala opet natjerala da plešemo račke ko neku večer.:icon_eyes:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Domači slivni je naj bolji, meni osobno paše samo ukuhani, ne spasirani, malo mora biti tu i tamo koja kožica, samo kaj su ovu godinu kod nas v goricama slive treći put podbacile i na lomaći završile.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dali je netko danas skužio našeg Johabija u emisiji za selo na HRT-u:(y)::(y):,a gdje nam se sakrila johabica od tv medija.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh