• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Završeno orezivanje vinograda, loza povezana.
Vinograd i vočnjak u jednom!:icon_pidu:
DSC_0007_1.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajme blago tebi.

Ja sam danas bila na placu - dođem doma, pita muž šta ćemo jesti - velim ja i ja sam gladna i pitam to isto.
Uzel je mob i naručil dva zagrebačka i čekamo, i dočekamo.
Otvorim i očem zagristi, skužim da nešt ne štima. Zagrizem, vidim da nešt ne štima. Poslali su nam pariške.
E, sad sam ljuta, jer su nam zadnji puta poslali sa upola pomfrita nego je uobičajeno, i bez umaka, a i prženo u ulju u kojem prže ribe. Velim mužu sada - reklamiraj. Pa je reklamiral i rekel nek vrate dostavljača a mi vraćamo pariške. Oni rekli da ih bacimo u smeće, a oni će poslati druge. Poslali su. U smeće bacili nismo. Da velim da jesmo - lagala bih, a ja ne lažem. Budu za večeru.

To je danas.

Sutra idemo na obalu uz valove mora popiti kapučino, a na povratku u Slunju izgristi janjetinu.
Ak nešt ne iskrsne - ali neće.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Johabica... Dobro si se snašla, a znaš kak se veli - Tko se zna snajti, ni u zahodu nije gladan :(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ova ti je dobra.:(giggle):

Ma to je sada bila čista ljutnja u pitanju.
A i oni su samii rekli neka to ostane kod nas, a tko sam ja da im protuslovim?
Možda i ne bi bio problem, pojela bh ja i pariški, makar smo platili zagrebačke, ali evo, u srijedu su zeznuli, danas su zeznuli - a stalni smo im pacijenti.:icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kakvi, pa trifrtalj foruma zna da sam ja jedno jako milo i drago tolerantno stvorenjce, samo puknem tu i tamo.
A onda bolje da mi nisi pri ruci. :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Recepte ha ?
Dakle .... Neizostavni luk, češnjak, mrkva, celer, ajvar ( naravno domaći, moj ), sol, vegeta, ljuta tucana paprika, vino i krmići, oni malo masniji do vrata. I to je to .....
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Nije danas, nego u subotu ali se radilo.

Posadil sam još red i pol paulovnije koje nisam mogel prošlo proljeće jer je bil još žbunj tu kojeg smo rešili u među vremenu. Taman je subota bila zlatna sredina poslje kiše u petak pa se dalo lepo frezat, a kiša u nedjelju je sve to skupa lijepo zalijala. Samo se nadam da kod mene nebu mraza da ih ne pofuri. :(whew):







 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Kako te slusa ovaj hrvatsko-italijansko- kineski proizvod?
Nadat se da ne bude mraza,.ali kako se ovo vrijeme mijenja nista nas ne treba iznenaditi
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Iskreno ovaj multikulturalni stroj sluša jako dobro, valjda zato jer zna 3 jezika :p:

Stvarno sve kaj sam probal tj zakopčal za njega je išlo bez brige, sad bu dobil još frezu krajem 7 mjeseca pa da vidimo kak bu i to išlo. Uglavnom sve je super, samo kaj nije ima nikakvi filter kabine pa sam to složil, stavil sam još dodatna dva LED radna svijetla (stavit ću koji dan slike i od toga) i jedino kaj su fulali je pregled priključka iz kabine. Moram svaki put otvoriti stražnje staklo i naginjat se van ak očem nekaj videti. Makar ima lepo mesta iza sica de se more plastika izrezati i staviti plexi glas kaj bum i napravil :D

A da nadam se da nebu mraza, nije mi problem za ove kaj su čepiranje, one su već jedanput poterale ove godine pa ih je mraz skuril i opet su poterale, nego ove kaj sam sad sadil, njih mi je žal makar imaju dosta jaki korijen.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo maloprije dosel iz setnje s cuckom,Sibirski samojed.Tvrdoglav ja ali i on,star nekih 7mjeseci,neznam kaj da delam da poslusa.
Kolega kupljenec vidim da ga i ti imas,pa ak citas kak izlazis snjim na kraj.:icon_axe:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Joj joj mi snjim nikak ne izlazimo na kraj,on snama izlazi :)
Ma samo treba puno puno šetnje imati,neku zanimaciju da ima,neku igračku mu daj,jako jako su tvrdoglavi, ali i jako dragi, moj je star godinu i pol dana i još je jako zaigran,tvoj?inače to su baš peseki koji obožavaju ljude.
966958d4646526ec68e16714f5130f1d.jpg
c0f5d5019381f03e7c4b07f43bbe2abb.jpg
11650af1dcd07b0082dee4eb56990a87.jpg
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ma igral bi se non-stop,neznam odkud mu ta energija mozda da mu skuham makovinje:icon_fU:(ljuske gdje su zrna maka).Zgrizel vec dva puta slauh za vodu,slauh od kompresora,plastiku na sinovu autu i to sve jer mu dosadno_Ocerupal dve kokice,djelomicno i zekana a evo sad je ispod auta i ne izlazi jel se boji vatrometa koji je maloprije bil,nekakvi sportski susreti ovdi pri nama v Prelogu a sad bu i Crlena jabuka nastupila.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Moj je isto neki dan 3kokoši mi posložil,puno dvorište perja mi bilo,sve cipele znosil, šlaufe da negovorim :) velim ti puno šetnje, on se mora zmučiti jako da bu miran.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Moj nece ni u auto(karavan)vec kuzi da ga bum del,ode par metri pa legne i to tak par puta dok ga ne ulovim:s: a kceri zadnji put iz prve,sve mi se cini da on mene trenira.
Inace dok se vozi je miran i gleda okolo cak i legne.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Ni moj nije u auto išel,ali se prifčil polako,samo ga deni na uzicu i po bregina nekima,jer njima je to sad bitno da im se kosti razvijaju, znaci čim više šetnje. A i to ga umori i smiri se.
2d5ee00c8814fcdda6c02d8724c306c3.jpg
c49bf51090192fd5dc22ae64db279647.jpg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Danas se malo prošetal do trsja i kleti,pokosil doma travu oko kuće i proucaval motokultivatore.
Evo koja slika.
Put do trsja kroz šumu i trsje,pa pogled na sljeme.
4f33261252ede63c2496bbbf89ef18d3.jpg
98aa0d731eb01bcec8ee63d69650705e.jpg
95f5de9891ab5a7d35b9ad35508ecd52.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh