• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
hotelaTito je imal krave . lipicanere i fijakere vočnjak(vrt) mira safari vinograd itd na otocima Veliki Brioni i. Vanga a zabava na Malim Brionima ima još toga ali znaš vojna tajna :icon_fU:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584
Počela je sezona košnje.

IMG_20170529_195412_1.jpg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,584
Na ovom dijelu nema krtinjaka ni mravinjaka.

Da dobar, najbolji, jer nemam boljeg.:icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas strogi odmor.
Jutros sam došla kući u pol dva sa Balaševićevog koncerta. Četiri sata stajanja i đuskanja sa noge na nogu me ubilo.
Ali bilo je nezaboravno.
Koje glazbenike taj čovjek ima....onaj violinist, saksofonist, klavirist........tamburaši.....to je da zatvoriš oči, cupkaš, hupkaš i uživaš.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
I od mene pozdravi i želje
Sretan rođendan ! Da te zdrave noge nose. da ti ruke budu vrijedne, da te pamet dobro služi i da se na splašiš ni jedne žene
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Pa kaj se to nije pročulo kod tebe ??! Bandić "kuha" grah u Zgb Maksimiru. Čak ga je ii bruh okinul kad je lonac zdigel . A.... Zicher je dobil zbog toga 100 % bolovanje :icon_lol:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,294
Možda je zato i pobjedio,nedavno,:icon_exclaim:
Nahranio raju svojim grahom,,
Nešto mi poznata priča????:^):
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Haj drustvo,evo da javim tek jucer odslepo kampicu(900kg?)u nasu lijepu Istru bila odgoda puta zbog moje nesrece.Mucil se Piksac znjom,ponekad uzbreg samo treca i 50kmh,no proslo sretno jedino kaj mi osto na Vratima jadrana motor delat i bez kljuca.Del ga vbrzinu otpusti naglo kuplung i problem rjesen,poslije vredu valjda akumulator pri kraju,ko ce ga znat.
Palo i prvo kupanje,nakon dugog namakanja skupil pionirsku hrabrost:icon_blackeye: i zaplivo. Kasnije i skvo s kolegicom izazivala morske cucke a voda bijase taman,lagano osvjezavajuca.
Tocila se i Malvazija:drink: uz nas osvjezavajuci medjimurski mesanec,nakratko bili i kod Istrijana,ugodnih koleginih prijatelja.Steta kaj skvo nije dobila danas slobodno te smo se jucer morali doma vratit.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh