• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,294
Danas palo prvo kupanje na rijeci,,,,
i to na Drini,,, brrrrr, bem joj sunac al je hladna,,,, nema slika:icon_fU:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,294
Ma nije se išlo zbog kupanja,, neko društvo ribara išlo,, pa sa njima bio.
Inače ja nepecam,, al ispečem i pojedem ono što oni ulove,
A juče bilo pakleno vruće preko 35 celzija,, i štaću moro sam da oladim jajca:(wasntme):

A nije to plaho daleko nekih pedesetak kilometara,,
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Re: Sto ste radili,ili planirate raditi danas?

Malo odmora nije na odmet,pozdrav iz Istre sa godišnjeg.
68f029c0c401609ceba281e0e4b759fe.jpg
5ef364416d54dc024c9334e692e037ab.jpg
ea8b884b51f0d37785adbe5800d62bf9.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kuham.

Maločas sam se obskrbila sa friškom govedinom - ih, oni vele junetina, ali za mene je govedo govedo, bilo ono staro ili mlado -dopeljano na kućni prag upravo zaklano, i već sam sve razrezla i spremila u ledenicu.

Naravno da bude goveđe juhice, kuhane govedine, a za večeru se govedina peče, tako da ne budem morala na večer kuhati.

Uz to radim i "ništa ne radim ovih dana" - opcija preuzeta od jučer i par tjedana unatrag, i moram priznati da mi zbilja dobro ide. Tako revnog radnika neradništva ne bi mogo naći da ga svijećom tražiš. Ovih dana.:icon_weed:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Alo teta Djo i ja jucer nabavil u Ivanovcu govedinu,denes se druzil z mejasem u vinogradu i pobral nekaj oraha i jabuka za nase svinje ,mjesanac mangolica i divlja svinja.
Moram priznat da dobro napreduju,ugodno sam iznenađen, v februaru bi mogel jeden pasti.:drink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Johabice,nije bitno koliko je bilo staro,bitno da je još ovih dana papalo,u svakom slučaju bolja opcija nego ove njihove K i ostala sranja po super marketima,kako je krenulo u našu državu,govedina još bude opstala u zološkom vrtu.:icon_weed::icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dan kao i svi predhodni u zadnje vrijeme - kuham.
Goveđa juha, restani krumpir sa bučinim uljem, pečena crvena paprika za salatu, i kuhana govedina. Ništ posebnoga - jednostavno i brzo gotovo.

Nisu dani za nešto raditi, jedino možda kakav šoping pred večer.

Ah, da, i kašljem pomalo - već predugo.
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I opet kuham.
Riža kuhana sa lukom, nasjeckanom brokulom i karfiolom, režnjem nasjeckanog celera - fali mi dva češnja češnjaka, jbga, nestalo još prekjučer, a nikako da se spremim u dućan.....

Iiiiiii.......bude danas losos.
A šta, gledam ja u dućanu dok sam bila u velikoj nabavi (kada obično poharam police), je da je to skupa riba, ali mislim si - ebo ih i medvjede, gledam na tv kako oni jedu losose svaki dan, stoje u vodi i love ih dok ovi plivaju, i sad, medvjed može jesti losose, i to svaki dan u sezoni, a meni skupo bar za tu i tamo, jel.......i uzela ja iz inata, kaprica, zavisti, jala....par paketa.
I nisam ništ pogriješila, samo da mi je kućni buđet malo buđovanskiji, onak, ko trbušina mede prije zimskog sna......bih ja to ko i medo - svaki dan.

Ma vidi ih!

https://www.youtube.com/watch?v=TSSPDwAQLXs
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Metni ti na rešetku komade vratine, k tome dodaj krumpiriče da budu hrskavi i da vidiš kak želuček raste..... i kak se od toga spava.
Ručak s ovim sastojcima ti nije ni za predjelo, nema ti od toga ni medo miran zimski san, to ti je samo propaganda.....
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,294
I opet kuham.
Riža kuhana sa lukom, nasjeckanom brokulom i karfiolom, režnjem nasjeckanog celera - fali mi dva češnja češnjaka, jbga, nestalo još prekjučer, a nikako da se spremim u dućan.....

Iiiiiii.......bude danas losos.
A šta, gledam ja u dućanu dok sam bila u velikoj nabavi (kada obično poharam police), je da je to skupa riba, ali mislim si - ebo ih i medvjede, gledam na tv kako oni jedu losose svaki dan, stoje u vodi i love ih dok ovi plivaju, i sad, medvjed može jesti losose, i to svaki dan u sezoni, a meni skupo bar za tu i tamo, jel.......i uzela ja iz inata, kaprica, zavisti, jala....par paketa.
I nisam ništ pogriješila, samo da mi je kućni buđet malo buđovanskiji, onak, ko trbušina mede prije zimskog sna......bih ja to ko i medo - svaki dan.

Ma vidi ih!

https://www.youtube.com/watch?v=TSSPDwAQLXs


Ma tu ste vi negdje po trbušiini:icon_butt:
E sade po naravi,,, bog me ubio neznam:icon_scratch:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kod mene danas dan bez mesa a opet se nezdravo hranio,žena pekla kruh pa složi one male kao buhtle od toga i poha u masti,joj koliko kalorija sam utamanio:icon_fU::icon_fU:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,564
Ajkulo pa vama se i poznaju kalorije a ne ko meni ako bakica JO odvrne slavinu dok puše sjeverac mene odnese na vašu Bilogoru:icon_thumright:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Bio danas malo u metropoli, isao unovciti cjelogodisnju muku i trud,,,
a kad smo vec kod jela, gotovo tradicionalno kako prilici, sirotinjski, otisli skwo i ja kod Čingača ona obicne i ja na šiš cevape,,,
Meni dva šćapa bila skoro previse,,,
c065.gif
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,294
Metni ti na rešetku komade vratine, k tome dodaj krumpiriče da budu hrskavi i da vidiš kak želuček raste..... i kak se od toga spava.
Ručak s ovim sastojcima ti nije ni za predjelo, nema ti od toga ni medo miran zimski san, to ti je samo propaganda.....

Slažem se da je tako,,,
al ja preferiram,, ovu kuhinju::8):
P1010294.jpg


P1010301.jpg
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Ebes bosanca koji ne preferira ovu kuhinju... nekako ste ovo traljavo zemljace uvezali, mase zadnjim nogama samo tako.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,294
Dongić,, ovo je stari kujrak,,,(moja malenkost) pakovo,,, iza mojeg rada debelo stado leži:cool:
Znači nogice su u stavu "mirno",,, repić te malo vara jer je on slobodan:icon_butt:
Inače, dok nebudem kušo lava,,, za mene je janje kralj životinja:(wait):
Čuj imam predlog,,, ti me pozoveš da ja dođem da vidim kako ti to spakuješ jaganjca:(hi):
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Nisam dobro vidio,.izvinjavam se, sad vidjeh da je rep.
U subotu bilo jedno, na sljedece obavezno zovem. Bgm nisam star, ali veliko je stado proslo kroz moje ruke. Znalo se po 23 komada peci istovremeno. I za mene je kralj zivotinja.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh