• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zlatko2

Član
Tu od
10 Velj 2013
Poruka
89
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
***** ti,ista njuska kaj i moja Ara,da su skupa nebi je prepoznal,nisi ga valjda v Bjelovaru nabavil.:drink:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,281
Danas,,, pade mrtva glava,,:=:)

P1010328.jpg


a usput,, kak sam riješio,, skladištenje jedne količine sijena:icon_mrgreen:

P1010330.jpg


P1010332.jpg
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,281
prvi put,, tovario bale,,, cccc pa ti mora da si dosta mlad,,,
čim bi poslije ta garava cccc,,..,:icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas mi se zbilja posrečilo - ulovila sam miša koji mi je pojeo tisuću petsto tek niklih paprika za flance - ajd, nije nikakva šteta jer sam posijala dvije tisuće više nego mi bude trebalo - već sam naučila da tako treba, imam te životinjice unutra svake godine sve više i svake godine mi pojedu prije nego ih uspijem potamaniti.

Danas je ušao u vrećicu u kojoj je sjemenje - a ja radila i čujem nešto šuška, pogledam, vrećica je prozirna, a ono godspodin se vrpolji unutra.
Uh, ja, inače pacifista, koja ne bih naudila živom biću da me kolješ, ovaj puta me vlovila osvetnička euforija - zgrabila sam vrećicu i stisnula da ne može pobjeći, usput ga kroz vrećicu ulovila za rep - inače, i to je jedno čudo samo po sebi jer ja dok vidim miša idem brzim korakom na suprotnu stranu obično uz vrisak - i odnjela sve skupa van i otišla po muža - velim, odi, baciti ćemo ga u ribnjak neka se utopi.
Jesmo - muž je miša bacio u ribnjak, miš je fino zaplivao malo ukoso prema dugoj strani, nije ćak niti potonuo nimalo nijednom, ćak niti dok je tresnuo u vodu, popeo se uz rub, pa otišao u travu.

Jbmu mater, nadam se da su mu se barem noge u vodi smrzle dok je plivao. :mur:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
gospođe se tak ne ponašaju prema miševima , gospođe pozovu deratizatore , natjeraju muža da postavi mišalovku , ili ljepilo
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dobila je danas gospođa po frnjoki - osveta je bila teška.
Moram vjerovati da to nije prasec koji je plivao prsno nego njegov najbliži rod, jer se budem inače živa pojela.
Uđem danas u plastenik i prvo mi pogled padne na tri kontejnera krastavaca i lubenica tik pred nicanje - sve razrovano, ljuske sjemenki posvuda izgrickane - sve se zeleni i crveni od ljuski iznad crne zemlje.
Odvalila sam dvije ma u tri pm, i odjurila van od ljutnje.
Vratila sam se nakon dvije ure - i šta vidim? - isti onakakv kakav je bio u vrećici kopa i ruje po kontejnerima krastavaca - dok me spazio šmugnuo je dolje, pa u rupu.
Aliiii.....oko pet predvečer, ušla ja treći puta danas u plastenik - i šta opet vidim - dečko opet ruje i kopa - i šmugne opet, ali se ovaj puta zaj.bo. Otišao je u cijev na kojoj su položeni kontejneri - ravno unutra. I vidim - njušketina mu viri van.
Priđem bliže, a on ode dalje unutra.
U milisekundi sam razradila plan - zgrabila ljepilo, polomila prazan kontejner, uzela dva komadića, namazala ih ljepilom i ugurala ih u krajeve cijevi.


Imam ja pometano lijepilo sa otrovom na pet mjesta - ali ništa. Jednog sam ulovila prije, a ovi ostali fino zaobilaze kamo god da stavim kartone.
Sumnjam da je to onaj od jučer koji je plivao, jer je plastenik samo pet metara od ribnjaka.:mur:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Denes sam bil koristan,posadil 8 vocki,otisel oko sudrane(sljuncare)iskopal nekoliko stabla trnine i gloga te presadil u sumi i vocnjaku.
Zatim disel k poznaniku po drijen kojeg mislim zutra posadit,tam smo ruknuli dva bokala vina i sve mi je ravno,skoro zaboravio takodjer bio popodne u sumi i doveo 1,5m drva na kojima isprobo novu prinovu Makitu motorku.
Zadovoljan m.pilom:icon_thumright:,to je bila najmanja u ponudi(trazio sam laganu i za klijestrenje)inace gledo i stihl i Husky ali na prijedlog prodavaca i uz razgovor sjednim serviserom ova ispala najbolja opcija.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh