• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Lijepo, lijepo. Nahodaš se iza kosilice. o_O
Ja s ovakvom malom kosim samo voćnjak uz kuću. Ostale voćnjake, strižnom kosilicom ili malčerom.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Je nahodim se, ali kak velim problem je u tome kaj sam napet jer tu oko kruškica mi stršljeni lete i moram paziti, baš me strah. Bum probal sa malčerom to kositi kad mi dojde.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega kupljenec,kaj se bus mucil s malcerom,ti prodam striznu kosilicu pak bus imal i seno za zajce. :hahah:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Znam zato ti i pricam,evo dosel i ja kpameti pa prodajem posto imam dve.Naime nerado nesto prodajem al mi skvo jauce da imam sve po duplo ili troduplo i da zeli da joj grunt sredim od zeljezarije,trebo bi jos motokultivator,vodenu pumpu,kosilicu i svasta nesto :unsure: jos da otpeljam zgrunta no nikako da zapocnem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,029
Ma jebo kilo ključ, to kad ZJ osigura nema da se otpusti.
Mene više brine kaj je on ugradil ne balansirane kotače bez obzira kaj znam da ih je garant skladištil bolje nego kaj upute govore.

Imam zimski i ljetni komplet, ali bez obzira na to moje ljetne gume prije ugradnje idu obavezno na kontrolu kod vulkanizera. Zimske ne jer se onda razvijaju manje brzine zbog uvjeta na cestama, ali s ljetnim setom se baš i ne igram doma sam.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,727
@Kupljenec
Ne po kućama, samo doma ;)
Moral sam, da nejde na put sa zimskim gumama.

@Marko355
Nije na slici, zato da imaš kaj pitati :) Stežem na 90 i 110Nm, kak na kojem autu, u dva koraka.

@MUHA
Po potrebi ih balansiram kasnije, kad se malo razvoze. No rijetko je to bilo potrebno. Ove na slici su na ženinom autu, a on nejde brže od 70...80. I ove i one druge su "ćelestone" i na idućoj zamjeni moraju biti nove (ak do tad ne zamijenim mojeg 20-godišnjaka).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,029
Ajd da je žena tebi namontirala čelestonke, to bi još i razmel, ali da si ti njoj namontiral takve gume... kaj je se hočeš riješiti, misliš da bu koja druga trpela kak ova :unsure:

malo se šalim ;);)

Ima logike u tvom pristupu, ako su se malo "zaležale" postoji mogučnost da ih kasnije treba prebalansirati. Što znači da bu moj Ivek imal posel kroz koji dan.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,727
Ma njezine imaju još 5mm šare, oje su pri oznakama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,029
Ja se s tim nebi vozil, možda u podne.
Blatobran i lakiranje istog košta ko 4 lošije nove gume, ako prejdeš samo s blatobranom.... a gume i dalje imaš dotrajal.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
E onda kad sam ru već do starog trsja idem malo poflaksati.

Parkirana raketa.




Visoka mi trava baš.


Neki stari šliferi, pragovi od vlaka, tračnica.
Štrnge za u trsje.




Stol pod kojim se nekad pilo.

 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kam deneš staro ulje kad ga zamijeniš? Super dojde kad se nekaj takvoga kuri. :)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega kupljenec,srce me boli dok vidim kak se granje kuri bez veze:cry:,odnosno neiskoristeno.Naj mislit da te spotam,no ja iz sume ili od vocki dopeljam sve sitno cak do 3cm te sve u kamin a sitnije sprhne u sumi ili nasa lokalna kompostana.Necem nikome soliti pamet ali nastojim da moj otisak v prirodi bude sto manji,naravno da i ja zagadjujem nekad nesvjesno ili lijenosti,al ipak se trudim.

ps. mortik mi bu neko denes,zutra, zahvalan :ppozdrav:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh