• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Sad me g. Plemeniti podsjetil na zgodu pri nekih 2-3leti.Nabavil sam oni rostilj parnjacu(kaj se poklopi)jer je navodno idealno za celoga piceka(pile).Nalozil ja to onak posteno s agacijom(bagrem)na onom pomocnom lozistu a u glavno ulazi sam dim i vrucina.Bogme moram vam priznat da sam ispal norc(hormak-budala)naime meso je bilo gorko po drvima pa smo ga morali dobro zalevati da ponistimo "okus". :ppozdrav:
Nakon toga sam maknul to pomocno loziste te je ostal sam rostilj a zeli smo svi skupa pravu Plamenovu peku 60cm,no i ona je ponaked premala.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
IMG_20200509_190758.jpg Ovotjedni posao je bio projekt dječijeg igrališta. Probrao i kupio jelovu građu kod lokalnog trgovca. Uzeo mjere na seoskom javnom igralištu i uradi sam. Sve na šarafe, ošmirglano, zaštićeno lak lazurom i učvršćeno na betonske stope. Čekam naručeni tobogan i samo fale ljuljačke. Za njih čekam naručene sikas ležajeve da se lakše ljulja.
IMG_20200505_191857.jpg IMG_20200507_181309.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh