• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja sam nekad kupoval od Veronike Desinić, ali sam je pil oko 2 litre na dan, pa sam se zdebljal. Inače kupovna mi je ta najbolja.
A sad baš kupujem domaću tu blizu sebe na farmi. I malo je manje pijem, oko 4dana litru.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,642
Sve domaće osim kruha (a kruh neki dan pekel doma).... Čak je i paprika domaća, posušena na balkonu
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Ja sam nekad kupoval od Veronike Desinić, ali sam je pil oko 2 litre na dan, pa sam se zdebljal. Inače kupovna mi je ta najbolja.
A sad baš kupujem domaću tu blizu sebe na farmi. I malo je manje pijem, oko 4dana litru.
Kak si se mogal od sirotke zdebljat?
Nema dugo su od nas uzimali sirotku za mršavljenje, barem su nam tako rekli.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Zakaj ne?
To mi je za po vrućini super, kalorično, a ni teško
Tak si ja mislim da ja na to nebi mogel delati.

A čemu ti je poslužil onaj nož za mazanje?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Pa za mazanje 😅...pretpostavljate masti
Tak sam si i mislil. Nekaj mora dati šus za delati jer kak sam rekel slabašan bi to gablec bil.
A i nekaj mora papričicu držati zaljepljenu za kruh ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh