• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
MRGA jesi riješio hidraulik?
Draško izgleda da jesam... Landiniju je samo trebal novi filter... iako mi nije jasno koja je razlika onog koji je bil opran 10 puta i novog jer su oba isti i čisti... neznam zbilja, samo se nadam da bude potrajalo dizanje :cool:

Bitno da olympia ima jedan čep na rezervaru ;)
Ali još nisam vidio da ima auspuh prema vozaču,a filter zraka ispred
Olympia ima Ruggerini motor, a on je kontra od Lombardini složen, a i kontra se vrti. Ako gledamo smjer vrtnje na remenici gdje potežem, Ruggerini ide desno, a Lombardini lijevo... vjerojatno je nutra međuzupčanik za okretanje smjera vrtnje kaj kosilica ide u istom smjeru s oba motora...

A čep je brutala (kak je skup). Originalni je ak se dobro sjećam 300 kn.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,400
Pa nadam se do polovice idućeg tjedna da će biti gotovo,kako sam promijenio radno mjesto malo mi se suzio manevarski prostor,onda se upetljala kiša, ali valjda bude sve u redu.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,776
7011
 

Prilozi

  • IMG_20220615_191150.jpg
    IMG_20220615_191150.jpg
    69.9 KB · Pregleda: 29
  • IMG_20220615_174013.jpg
    IMG_20220615_174013.jpg
    31.2 KB · Pregleda: 29
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh