• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Pa vjerujem da je Lemken čak i bolji stroj od Maschia jedino mislim da si se zaje kaj nema paker nego cjevasti. To je gadan problem kad je vlažna zemlja, uglavnom u jesen. I ja gledam neku tusku kopiju Alpega sa 5 radnih tijela… Al sad čekamo iskustva…
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,612
Danas izoran vrt. U jutro je padala kiša pa sam mislil da bude blato, ali sam se prevaril. Zemlja je baš bila ok i dosta se dobro rasipala. Sad može pasti i najavljivana veća količina. Plug i raketa su oprani i pospremljeni na sigurno, a vrt je izoran i čeka proljetno frezanje i sadnju.
 

Prilozi

  • vrt1.jpg
    vrt1.jpg
    81.9 KB · Pregleda: 52
  • vrt2.jpg
    vrt2.jpg
    94.2 KB · Pregleda: 52
  • vrt 3.jpg
    vrt 3.jpg
    85.8 KB · Pregleda: 52
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Pa vjerujem da je Lemken čak i bolji stroj od Maschia jedino mislim da si se zaje kaj nema paker nego cjevasti. To je gadan problem kad je vlažna zemlja, uglavnom u jesen. I ja gledam neku tusku kopiju Alpega sa 5 radnih tijela… Al sad čekamo iskustva…
Yep, zato mi je Maschio i bio prvi izbor, zbog valjka, al i to se lako riješi, ako ovo ne bude klapalo kako sam zamislio, nabavim paker i to je to.

Evo ja probao Alpega i mogu reći da je prvi dojam - magnifuque 😍😍 Vidjet ćemo kako će se ponašati u različitim uvjetima, ali ovo danas, čista desetka.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,161
Danas izoran vrt. U jutro je padala kiša pa sam mislil da bude blato, ali sam se prevaril. Zemlja je baš bila ok i dosta se dobro rasipala. Sad može pasti i najavljivana veća količina. Plug i raketa su oprani i pospremljeni na sigurno, a vrt je izoran i čeka proljetno frezanje i sadnju.
Ma tko je još vidio da raketa vuče samo jedan plug,najmanje trobrazdni okretač,moćna je to mašina ;) :love:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,300
Fali alat gore i dole i za zabijanje zakovica za žnirance za glojzerice..cipele i slicno..

Probaj u bosni prodati, tamo je obucarska inustrija jos jaka....
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,696
Može ti poslužiti i za punjenje patrona (veći kalibar), ;)
A za nešto bu poslužila, ali od oružja ništa, jer sam za vrijeme rata bio 7,5 g puškar (imao sam i "titulu" - "puškar sa pravom potpisa za 2. tehnički pregled") pa da mi MUPovci ne naprave "duboko oranje" u potrazi, imam samo po PSu!
A evo i obećane slike škripca (28kg)
IMG_20221116_090845.jpg
Idemo se malo igrati
IMG_20221116_092233.jpg
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,696
Kakav je to tomica parkiran ,nesto je zabacan ,je li ispravan ? 🙂
Toco je ispravan, ali se još dorađuje - prednja freza za snijeg. Inače to je tzv. komunalni, ima drugačiji profil guma.
Imam još jednog koji služi za po dvorištu!
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Aha , to je mozda kao sto u Zenici na stadionu ima Tomo sa obicnim sirokim gumama sluzi im za valjak i tako neke stvari.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh