• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ima, ali ti oni naplate put od svoje radiolne do kamiona di si već u kvaru, onda ti naplate detekciju kvara, onda ti naplate djelove masno, onda tek ruke, npr. Izmjena anlasera 4850€ u Belgiji.
Stim kaj ti nedeljom niko neće delat u istoj tarifi.
A kad idem ja onda nema takvih troškova firma.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,851
Dnevnica se isplačuje po pravilima u kojoj državi radiš, znam da meni nije ista dnevnica u HR i u SLO
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,300
Dnevnica se isplačuje po pravilima u kojoj državi radiš, znam da meni nije ista dnevnica u HR i u SLO
Pravila su tu da se krse i da se postuju...
Vjeruj mi da se oko dnevnica u inostranstvu mulja na veliko.....


Imas srecu pa ti isplacuju ono sto ti pripada, mnogima ne...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,671
Nije ista dnevnica svugdje...al moras biti barem 8h u toj drzavi da imas pravo na dnevnicu...kod.nas su digli na 200kn a u slo je 50€...njemacka je 70€...ja sad putujem u slo svaki dan ali ne dobim slo dnevnicu jer ukupno nisam.vise od 8h u slo...
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,486
Ja sam davno gazdi potpisal 2 dnevnice po 70 eura za italiju. Od toga mi je isplati 300 kuna. Toliko o pravilima
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja imam sreće kaj delam takav posel da mi je sve plaćeno po zakonu, opet nažalost posel je takav kakav je,i kiša i sneg i blato, i vrućine niš ne pitaju, ali neko i to mora delat. Ovaj moj posel je dobro plaćen ko oće delat, npr ja vani nebi imal plaću kak imam doma, tu imam puno veću plaću nego bi ju imal npr u Njemačkoj.
A o prekovremenima da ne prićam.
Nadela se pošteno i bogme jako fizički teško.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,851
Ja sam davno gazdi potpisal 2 dnevnice po 70 eura za italiju. Od toga mi je isplati 300 kuna. Toliko o pravilima
I onda upoznaš gazdu sa DORHOM
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh