• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,317
nije Marina...nize dole je jer ti se vidi asfalt nasipa a ne vide se oni otoci i sikara na repu akumulacije...mislim da je dole kod skretanja za mihaljevec otisel na nasip...

Ispravak...mislim da nije dubrava...he čakovec...
 
Posljednje uređivanje:

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,970
Tolko lampici, a božić je još daleko 🤭😅
Hahah rundu pišem na zid v radioni, dok rešimo onda prekrižim 🍻😎

Je bilo kaj ljudi? Čula se neka muzika ve popolne/ podvečer. A prijepolne bil lov na labuđe pero. Tradicionalna utrka z dravskim čonima..
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
738
U prolazu smo vidjeli da je ekipa zakurila roštilj u vodi, oko špule je krenulo okupljanje, možda se odnekud spukne i harmonika, baš kao i prošloga ljeta, ma neka se ljudi raduju 🎶
View attachment 62264
Aa, hvala Bogu da jos postoji takvih lokacija. Nesto za domace ljude. Tu bih se zaista osjecao ugodno, medu svojima. Ima negdje otocic ili uvala, na njoj kao mali ducancic, postoji frizider, maksimum 40 do 50 ljudi je tamo u spici sezone. Dodes, uzmes si pivo, sok... Novce ostavis u prostoru za to, uzmes si kusur. Sve stima u cent. Sad, kako bi porezna na to gledala, u sustini to nije bitno. Jako lijep nacin i pristup. Kolega rekao ime,ali zaboravio sam. Ionako sam vise za rijecni odmor blizu dvora.🍻
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,082
kak budemo znali da ne lažeš?
Ja se trudim da govorim istinu, možda mi se ponekad i omakne ali tu me navek ufate...

Tolko lampici, a božić je još daleko 🤭😅
Hahah rundu pišem na zid v radioni, dok rešimo onda prekrižim 🍻😎

Je bilo kaj ljudi? Čula se neka muzika ve popolne/ podvečer. A prijepolne bil lov na labuđe pero. Tradicionalna utrka z dravskim čonima..
Samo alternator je otkazal poslušnost ali me drlja ni ovaj put nije ostavila na cesti.
piši, samo piš, buš imal kaj po zimi čitati 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,082
Kaj se mora nije teško, ja osobno kasnije dojdem na forum i ispovjedim se kod našeg forumskog popa.
Tu mi je najmanja pokora
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,082
Moram biti iskren (pop naredil) i priznati da je več par dana on svetlil na leru, ali kad se dodalo malo gasa ugasil se.
Juče je svjetlil pod večim gasom i znal sam ja da se to nebu samo popravilo....
Predpostavljam da je najprije pukla žičica ili zbog lošeg spoja ugrijalo oprugu pa se skratila a onda izgorela žica.
nebitno, dobil bu novu jednu kefu i idemo dalje.



 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,082
Popodnevna smjena rezervirana za Slavoniju.
Ko nema karte napolje :ROFLMAO:

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,082
@MUHA
Vrag nikada ne spava...
Sastavil sam ga sa za drugom četkicom jer mi je jučer auto trebal.
Primjetil sam da klizi prsteni šetaju malo gore dole. Neko ih je nedavno mjenjal kao i četkice i lagere.
E sad, dal je do prstena ili osovine moram vidjeti ali svakak bi to htel rešiti da me opet ne iznenadi. Jel bi mogel to biti uzrok pucanja žice pošto četkica stalno putuje gore dole u nosaču?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh