• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Malo sam se našalil. Kad si natko malo več spije, pri nas velimo: viš kak se našvasal. Nadam se da ne buš zameril. ;)
 
Posljednje uređivanje:

CetojevicM

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
123
Imam isti takav Varstroj i meni pravi problem kad smotam puno cijev od pistolja tesko gura zicu
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ne kužim? Pa jel imaš dobru dizu i žicu? Koja žica 0.8?
Ma mislim da se njemu ne ljepi to nego mu žica teško ide van, ali silikonski sprej je da se ne štopa šoba.
Ovo je moj.
2019-02-14 08.34.39 1.jpg 2020-05-24 09.11.25 1.jpg
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Izgleda da je moj stariji model, imam sprej namjenjen bas za to ali ipak i dalje..

0.8 žica

Sve u svemu bio je dobar dok je bio nov, ali eto vec 10 godina proslo, pa krenuli kvarovi, najvise oko ovog crijeva od pistolja.

Na tvojem je ovo puno bolje rijeseno jer crijevo dolje na bolji nacin pricvrsceno..
Vec duze vrijeme planiram uzet noviji neki, koliko dođe ovakav?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh