• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Eto kaj ti život, danas baš ima puno takvih slučajeva kaj ljudi ni ne dočekaju penzije, radiš radiš cijeli život za ništa. Svi se vesele penziji a nažalost neznap kaj sutra nosi, danas jesi sutra nisi.
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Čovjek snuje, Bog određuje...
Svi smo ovdje u prolazu i umjesto da u to kratko vrijeme ostavimo trag dobra, mnogi ostave trag zla:. krađe, prijevare, lakomost, ratove i smrt... :(
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
Nažalost tako je to u životu, zato treba uživati u svakom koraku, kako kaže kolega kupljenec, danas jesi, sutra nisi.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Nikola T55 da uživati, ali u pravim vrijednostima, jer kako reče kolega ZJ ima ljudi koji uživaju praveći probleme sebi i drugima i nažalost to je jedino što im sačinjava zadovoljstvo.
 
  • Like
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Neznam na koji način danas uživati jer ljudi rade po cijele dane za neki minimalac, da bi nakraju imali penziju 2000 kuna i manje, pa to je sve katastrofa.
 
  • Like
Reactions: ZJ

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,874
Tako je, uživati u pravim vrijednostima. O ljudima nemam previše riječi, znate i sami da ih ima jako puno onih koji se više raduju tuđoj nesreći, nego svojoj sreći. Nažalost to je tako i uvijek će tako biti.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Kod mene u firmi dvojica vrhunskih kolega, kako su otišli u penziju, u roku od nekoliko mjeseci su umrli mislim da još nisu dobili niti riješenje za mirovinu, :cry:!

Dosta vrhunskih sportaša tak umre kad idu u penziju. Velik stres za tjelo. Al kak ste pisali neznaš kdje te matilda čeka.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Jesam ja mlad, ali nisam toliko glup.
Odmah iznad ove visine gdje sam ga odrezao se dijelio u dvije grane i nisam ga onda mogao ovako srušiti.
Znam sta znaci "sila puta krak".
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Malo smo pilili drva na kratko i slagali na prikolicu...sutra nastavak...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh