• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Danas sam kolegi mjenjal pločice i repariral čeljusti.
ZJ, ovo su 2 mm i tak se špara, vlasnik je s tvog brega ;)

20201126_164655.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Ne da zgleda malo nego je malo.
Tebi je lakše na kamionima. Da bi ugradil pločicu ti koristiš dizalicu da ju digneš a ja moram sve ručno 🤭
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa to je pol vure za ral :oops:
U pravilu na većim komadima cca 3 rali na više di je normalna sipka zemlja i di se vozim nekih 8 do 9 kmh ide malo više od 2 rali na vuru ,al ovo kaj sad orem je masno zlo tak da mi ispada malo manje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,573
Taj motor ima pumpa-diza sistem a ne Common rail?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Zato kaj je u nekim stvarima poluproizvod, npr kočnice na tectoru..
Neznam kak je na tim malim kamionima, al da biram i da moram reći kaje kramp rekel bi mercedes. Svi imaju svoje muhe i mane, ali mercedes u garantom roku je više po servisima nek se vozi.
Taj motor ima pumpa-diza sistem a ne Common rail?
Tak nekak, noviji nemaju tak.

A ovo su upravo brenze na Ursusu😂
Treća smjena, veli sused buš pogledal samo kaje. Reko imaš alat, veli imam sve, opet muka bez svojega alata.




 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,573
Stisni pedalu špere tak da se uključi i ostavi ju uključenu na desnoj strani prije neg buš izvlačil poluosovinu ;)
Duguješ mi kavu za ovo...da ne bi moral rastavljati getribu :)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Krivo sam napisal ni tector već eurocargo, dok mercedes sve plača dobro je, no stim si narušavaju ugled.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh