• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,713
Danas sam završio ovo sezonsku rezidbu vinograda.
Radovi na brijegu se nastavljaju drugi tjedan. Neznam što bude došlo prvo na red, demontaža konstrukcije za brajdu, ili kopanje graba za sadnju mladih trsova, ili zamjena drvenih podupora završnih stupova s betonskim, ili čišćenje žica od vitica pa napinjanje žica "gitara", pa vezanje lucnjeva i čokota, te zimsko prskanje, ili... ma najbolje sjesti na prag klijeti, natočiti si kupicu vina i zapopevati, vrag neg nosi posel, 'ko se ipak od non-stop nekakvoga posla zdebljal 😖
Isto tako i ja ,jučer završio rezanje, i sad neznam šta bi prije počeo.
Prvo ću žicu malo pokrpat koja je pukla kad sam rezao lozu. :)
A da imam još kod kuće kod roditelja jedno popodne za orezati :)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Pol dana se "*****" sa autom zbog dva selena na balansici. Tak jednostavno izgleda dok ne počneš rastavljat, stvarno ih znaju stavit na pravo mjesto.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Colt, ma niš strašno. Ošli seleni balans štange pa sam ih mjenjal.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Jučer bila malo akcija u šumi.
I jedna za @Kupljenec , da ne misliš da mrzim domaće rakete. 😉
Te rakete su uvozne.
Domaće rakete su Torpedo, Tomo Vinković, Hittner, Prima, Tuber... ;)
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Ima tko kakvu ideju kako zabrtviti poklopac bubnja s bubnjem na vešmašini ako propušta kroz brtvu? Šelnu onu veliku više ne mogu stegnuti a nakon što sam očistio kamenac sad mi curi voda. Mislio sam sa diht masom, sad sam gledao da imam i pakovanje Sim 80.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
A jesi očistil i brtvu?
Samo diht masa, sim tu nebu pomogel. Ili nova brtva.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
@MUHA Očistio sam brtvu ali očito nije dovoljno, ponestalo mi diht mase a i već je volja otišla da ju drugi put rastavljam. Sumnjam da imaju brtve za nju, malo je starija a htio sam ju složiti za radnu odjeću.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Nije gorenje, indesit je. Da je gorenje nebi bio problem jer mi susjed radi tamo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
@MUHA Očistio sam brtvu ali očito nije dovoljno, ponestalo mi diht mase a i već je volja otišla da ju drugi put rastavljam. Sumnjam da imaju brtve za nju, malo je starija a htio sam ju složiti za radnu odjeću.
Kvalitetna diht masa košta 100 i više kuna, a celu buš ju sprašil. možda je nova brtva bolji i jeftiniji odabir
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Budem pital ako ima u kojem servisu, ako ne diht masa i nadati se da ne puštalo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Samo daj diht masi dovoljno vremena da se posuši i nema brige.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh