• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
A kaj je s letečim konavljaninom, jel on bude nastupil?
 

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76


to.jpg toy.jpg toyo.jpg

Ne kužim kak to misliš? Nema da budeš ti sad nazval hyundai ili toyotu i reko da hoćeš kupiti wrc auto, to su tvornički auti i voze ih dečki kaj su kod njih zaposleni..
Postoji par Fordovih WRCa kaj su u privatnim rukama, al to zato kaj Ford nije skroz tvornicki nek je i Wilson u igri..
A ovak se jedino možda al teško može dobiti WRC starije generacije koji je "lošiji" i sporiji i onda automatski nisi više konkurentan s ostalima..
Upravo na našem rallyu bi trebal Pulić voziti Fiestu WRC, za taj Croatia WRC rally bu ga to iznajmljivanje sa svim popratnim troškovima i treniranje koštalo prek 200 000 eura ;)
EDIT: Nisam videl odg u međuvremenu, od naših bude 7 posada, 1 u WRC(valjda ;) ) i 6 ih bude vozilo auto klase rally4, 5fiesta i 1 peugeot 208 cca 215ks na prednji pogon, ti auti su malo pristupačniji pa bu njih koštalo oko 40 000 eura..
Npr. samo startnina/upad/kotizacija kak god nazvali je 3000eura+ pdv za naše vozače...
 
Posljednje uređivanje:

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76
Evo u privitku lista prijava koga zanima..
Daleko je on od zahrđalog, u prošloj sezoni je namazal sve i bil prvak u HR ispred Šebalja, Prodana itd
Za svoje godine ima još vrhunsku brzinu, reflekse, koncentraciju, a bome i želju i volju..
 

Prilozi

  • Entry List (1).pdf
    213.4 KB · Pregleda: 4
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
To mi ne drži vodu da se nemre kupit auto ak imaš lovu, al dobro.Valjda su takva pravila, kod nas kaj se spalti vozit je brdo sa nekim starim jugićima, unićima turbakima😉😊felicije su bile isto in 😊
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Evo u privitku lista prijava koga zanima..
Daleko je on od zahrđalog, u prošloj sezoni je namazal sve i bil prvak u HR ispred Šebalja, Prodana itd
Za svoje godine ima još vrhunsku brzinu, reflekse, koncentraciju, a bome i želju i volju..
Znam, popratil sam neke njegove izjave po portalima.
Šteta kaj je imal problema financijskih kad je bil u naponu snage, mislim da bi on puno dalje odskočil u auto moto sportu, mada i ovo kaj je napravil je odlično i svaka mu čast na tome.
A naročito na ovome kaj sad radi u ovim godinama.
 

Kiki96

Član
Tu od
6 Stu 2020
Poruka
76
@mtd001 ova lokacija je negdje blizu tebe?
Tu bi zbog velike brzine i konstrukcije mosta trebao biti dobar skok :)
Nadam se da sam dolje u subotu...
163575823_1540572739486770_3965448459290596381_n.jpg
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Bio kišni dan, pa se malo radilo u radionici.
Kosa naoštrena i malo podešavanja naprijed - natrag.
Zašto je ovome imbus ključu jedan vrh zaobljen?
 

Prilozi

  • IMG_20210413_182608.jpg
    IMG_20210413_182608.jpg
    48.7 KB · Pregleda: 26
  • IMG_20210413_182430.jpg
    IMG_20210413_182430.jpg
    57.5 KB · Pregleda: 26

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ja imam par nastavaka za nasadne ključeve tak obrušene. Zlata vredno u mnogim situacijama.
Ali ne stezati ili otpuštati s tom stranom. Malo jaca sila i krc, nema više bobice, samo konus.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
@mtd001 ova lokacija je negdje blizu tebe?
Tu bi zbog velike brzine i konstrukcije mosta trebao biti dobar skok :)
Nadam se da sam dolje u subotu...
View attachment 35519
To ti je Novigrad na Dobri,a nije baš blizu mene al se nadam da budem tu u subotu,samo možda malo više,kod starog grada 😉. A da bude skoka i ne bude jer je zavoj prije mosta a i sam most je dosta uzak. Ja budem u petak na SS Pečurkovo brdo-Mrežnički Novaki,start je kod tasta a cilj blizu mene
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja danas navratil kad sam išel doma iz bolnice do lidla. 😊
Retro tjedan je, pa da vidim malo kaj ima, kad ono pepsi iz 80-tih pa zel paket, sad ga sam pred sobom moram skriti da ga imam čim duže 😅😇
Ali odma usput kupil šlauf za odštopavanje kanalizacije i odvoda, kad već imam taj minivaš, pa nek se najde ak sajla nebu kam išla kad se nekaj zaštopa.
Pa odma zel paket šelni i paket termo bulžira 👌🍺😅
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh