• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,847
Obavio maloprije!
TRAKTOR:
- osiguranje....................................264 kune
- TP.................................................202 kune
- papiri............................................228 kuna
ukupno ............694 kune

PRIKOLICA:
- osiguranje.................................61 kuna
- TP............................................202 kune
- papiri....................................... 115 kuna
ukupno..........378 kuna
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Za Universal 445 i za ovog Deutza je jako mala razlika u cijeni osiguranja. U odnosu na prošlu godinu je poskupilo 100 kn.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zna li netko kaj je dovelo do toga da se tak dugo čeka na red u toplicama? Prije 30-ak godina se obavezno došlo na red kod fizijatra za par dana, a terapije u roku 3 tjedna. A danas???
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
U zadnje vrijeme je korona kriva. Ja sam čekal 5 mjeseci na varaždinske toplice. Terapije apsolutno kratke, v bazenu nagurani kak ribe, kod vježbi nema individualnog pristupa nego svi sve radite. Meni se nije sviđalo nikak..

Zanimljivost: v medikol čakovec sam trebal obaviti magnetnu rezonancu. Ak bi išlo prek uputnice bi čekal 2 mesece. Onda sam pital a kaj ak platim? Veli na šalteru: može sutra u pol 9 onda. Ko je tu lud??
Popizdil i obavil u zg prek uputnice taj isti tjedan..
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,707
Zna li netko kaj je dovelo do toga da se tak dugo čeka na red u toplicama? Prije 30-ak godina se obavezno došlo na red kod fizijatra za par dana, a terapije u roku 3 tjedna. A danas???
Možda se odgovor skriva u proceduri, istoj kao i za pregled za nove naočale.
(Pitam ja nedavno na par mjesta: imam uputnicu i trebam pregled okuliste, nisam to koristio više od 20 godina, kada mogu na pregled? Odgovor je bio za 2,5 - 3 mjeseca. Ali veli mi jedna od gospođa pošteno - ako platite, idete na pregled odmah. Nisam htio platiti, čekao sam 2,5 mjeseca. Plaćao sam uvijek do sad, jer sam svako malo na poslu razbio naočale, pa trebao nove po hitnom postupku. Dosta više tog harača...

Prije dosta godina sam i ja trebao u toplice (razgovarao sam o tome detaljnije telefonski s kolegom Kupljenecom prije dva ili tri tjedna), isto je tako bilo čekaj na red mjesecima. Pitao sam, a kako može brže? Rekli su mi - treba platiti i ideš odmah za dan ili dva. Platili smo, odmah sam dobio sobu i bio 21 dan, ali definitivno se njihove navike ne mijenjaju.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
@mane, kaj tehnički u Dugoj Resi nije otvoren da voziš u Klc?
;)
Bliže mi je u Rakovac na teh. nego u D.Resu. Imam cca 5 km u prvom slučaju a u drugom oko 8 km.
Došal sam na red za 20 min. U D.Resi je dosta gužva i tam sam znal čekat i po 2 sata, tak da sam onda odustal od njih. Sa autom idem obično na Croatiu na Ilovcu, malo kad je gužva i brzo sam gotov.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh