• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
Ne.
Bedekovčina-Zlatar Bistrica-Konjščina-Jertovec-Zadrkovec-Komin-KŽ.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,653
:eek: :mad: Onaj most kod Bračaka? Toga ima samo u Hrvatskoj,...
Dođeš pred most (sa traktorom) lijevo ne mEže slijepa ulica, pravo ne mEže jer se radi na mostu (nikog živog) mEže samo desno na auto cestu.
Srećom naišla Ophodnja ceste i veli lijevo tam kam znak pokazuje da je slijepa
Jučer sa vozil iza traktora, a danas u traktoru!
IMG_20210727_120306.jpg
Raketlin odmara na suncu!
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,864
A kak na samsungu a12 slozit tipkovnicu da ima odma ponuđeno č,ć,ž i ostale, a ne da treba držat Z i odabrat Ž? Ima ko da se razme v to? More i v poruke
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,vec sam opiso tigorov skok🙃,juce namako tri puta noge a kasnije krpe natopljene sircetom.
Ito ne kakvo god sirce, jabucno staro nekih3-5g boja ko kafa,al bogami pomaze.Jucer ujutra kad sam se digo,jedva siso sa sprata,nazvo sefa da sam na bolovanju do dalnjeg,no danas doso na posel.
Jeebiga hodam ko baletan,na prstima,pete jos bole al izgleda nije slomljeno,dragi Bog cuva pijance i budala tako se barem kaze. 🙈
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ne zajeebavajte,zbog Hotele su noge i nastradale🤫,no ja opet po starom-more se pjeni jeebe se meni.Sada mjesec dana ne skacem vise ni skamiona,dalje opet po starom,neki crv mi neda mira. 🙃
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,337
A kak na samsungu a12 slozit tipkovnicu da ima odma ponuđeno č,ć,ž i ostale, a ne da treba držat Z i odabrat Ž? Ima ko da se razme v to? More i v poruke
Instaliraj SwiftKey
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Pričam sa kolegom što smo jučer radili!
Jedan naš znanac na kamiončiću vozio isto tokarski stroj. I u zavoju mu izletio čovjeku u dvorište - skupa sa kištrom kamiona na koju je bio pričvršćen! :unsure: :cry: 😂
Boro
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa da, tak sam i mogel al nisam 😉
Ali bila je slatka, imal sam sreće.
Neki dan sam isto kupil pa ju odma kokošami hitil. 🤭
Nego jel zna ko di nam je kolega forumaš @iwanho nekak ga nema u zadnje vreme na forumu? Nadamo se da je dobro i da je na moru i da uživa.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh