• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo zajeebanti,evo me opet.U nedjelju san dole na moru,blizu famoznog mosta(par km)sa brda ga vidim i golim okom.
Meni je bilo radje kroz Neum proputovat i stat na janjetini,no politicari(propali studenti) su sve sjeebali kao i uvijek.Dobra su i ercegovska i dalmatinska vina,no brez Hotele se nejde,naravno i par gajbi austrijskog piva a kaj bus kad omladina nezna kaj je dobro.
Kupal se bum vecinom u Dubi,pa ak ko naleti jer ce odma prepoznat nas kajkavce neka se javi u kaficu (na plazi)kod Mate. :ppozdrav:
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
616
Jučer kod mene pao dogovor, 09.08. krećemo u Novi Vinodolski sa tomosima,, ide nas 5 prijatelja. Spremamo se već dvije godine i nikako se odvažiti, jučer smo rekli sad ili nikad haha tak da je plan krenuti 09.08. i vraćamo se 13.08.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,024
Jučer kod mene pao dogovor, 09.08. krećemo u Novi Vinodolski sa tomosima,, ide nas 5 prijatelja. Spremamo se već dvije godine i nikako se odvažiti, jučer smo rekli sad ili nikad haha tak da je plan krenuti 09.08. i vraćamo se 13.08.
Vjerno pratim i nadam se kojoj slici tu na forumu.
Sretan put bez kvarova želim svima (y)
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,675
Jučer kod mene pao dogovor, 09.08. krećemo u Novi Vinodolski sa tomosima,, ide nas 5 prijatelja. Spremamo se već dvije godine i nikako se odvažiti, jučer smo rekli sad ili nikad haha tak da je plan krenuti 09.08. i vraćamo se 13.08.
Pa ne bute se stigli ni okupati... Il se idete samo voziti?
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
616
Vjerno pratim i nadam se kojoj slici tu na forumu.
Sretan put bez kvarova želim svima (y)
A budemo nešto poslikali, to svakako.. nadamo se da nebude problema, imamo samo 200 km.. hvalaa
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
616
Pa ne bute se stigli ni okupati... Il se idete samo voziti?
Kako nebi, trebali smo ići prošle godine al nikak se dogovoriti pa sad imamo svi godišnji pa se ukazala prilika
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,024
A budemo nešto poslikali, to svakako.. nadamo se da nebude problema, imamo samo 200 km.. hvalaa
Samo 200, nije to tak puno ali guza otpada nakon 50.
Mislite to u danu odraditi ili imate kakve stanice putem?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,128
Samo 200, nije to tak puno ali guza otpada nakon 50.
Mislite to u danu odraditi ili imate kakve stanice putem?
Ovoj sa prethodnog posta guza sigurno nebi otpala ni nakon 200....treba trenirati i onda nema problema:p
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh