• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Samo 200, nije to tak puno ali guza otpada nakon 50.
Mislite to u danu odraditi ili imate kakve stanice putem?
Mislimo jutro krenuti.. treba nam cca 7 sati uz pauze i ručak... nije nam sila polako samo
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,894
A gde je limun?
Nisam sve slikao, al imali smo i limun i ružmarin i maslinovo ulje i sve to lijepo zalili sa gemištekom tak da je ribica mogla lijepo plivati. :D
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Lane u pozegi.tj 2 km od centra pozege,zaselak komusina. Dnevno se iznoslio brat bratu 1000 kg gliva. I tak 7-8 dana.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,875
Nemojte se zajebavati da gljivama - vrganjima.
ZABRANJENO IH JE BRATI U TAKVIM KOLIČINAMA?
Mogli bi najebati ako vas netko prijavi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Kakav limun,on samo kvari okus ribe,samo peršin,češnjak i maslinovo ulje😉
Pitam, jer za prasiča ne treba nikakvih poboljšivača okusa ;)
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Mislimo jutro krenuti.. treba nam cca 7 sati uz pauze i ručak... nije nam sila polako samo
Slobodno planirajte malo više vremenski, to je tomos, ne možeš ga brže potjerat 😅Kojim putem idete?
Ja bio pred 3 godine, u jednom danu odvozil 370 km.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Slobodno planirajte malo više vremenski, to je tomos, ne možeš ga brže potjerat 😅Kojim putem idete?
Ja bio pred 3 godine, u jednom danu odvozil 370 km.
A to je okvirno negdje,, neka nam bude prosjek 40 km/h... a i svi ćemo malo promijeniti prijenose tak da nebude uvijek na punom gasu a da opet imamo brzine.... planiramo starom Karlovačkom pa.. tu nam je najlakše
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Mi smo išli kroz sisak, pa do ogulina i onda puškarići, jasenak, breze.. Prelijepi dio zadnje dionice, al naporan i za mopede al i vozače 👍
No kad se izađe na čistinu, pogled je nezamjenjiv i onda slijedi spust prema moru.
To je najdulja tura koju sam odvozil s ugašenim motorom, neopisiv osjećaj. 🙂
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh