• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,714
Jučer bio na TP sa auto prikolicom, ali nisam prošao jer je kuka na prikolici bila malo deformirana. Danas obišao cijeli Sk, ali nigdje kuke za kupiti. Skinuo sa druge prikolice i obavio TP. Valjda ću sutra oko Zg negdje naći kuku!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Dečki sad mi prijatelj poslal ovaj video, znači guma je bila tek na 4 bara napumpana, danas kod njega na poslu, do 9 je trebala iti.
Ak je mene čega strah to je onda ovoga.


Ovaj video nije danas snimljen jer sam ga ja neki dan gledal.

Da su pumpali u kavezu, a nema te čega biti strah ako ti gazda kavez kupi, nebi se to dogodilo.
1635260244467.png
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Zrak svuče sa tebe i gače, možda te malo i pofuri po nosu, ali ništ ne strga na tebi.
Ja nekad kad sam delal u jednoj firmi gde smo montirali felge sa obručima imali smo dugačko crijevo pa smo ipak bili malo udaljeni kad smo pumpali gume.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Hahaha danas dodje komsija ,kaze hoce sutra sjeci drva i da mu to dovezem kuci.Pitam ja njega gdje ti je to objasni on meni reko ljudinoo to je rizicno odatle znas li cije je to ,ma nije niko to ne koristi nije sječeno 10 godina znas ja sam to ovako onako ...Trazi reko dalje ja se ne bavim lopovijom ,iako su ljudi izvan drzave nije lijepo to tako raditi...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,714
Poslije rata našli se pametni i otišli u jednu šumu kod Gline. Posjekli 100 ili 110 hrastova. Ono to je šuma nekog Srbina! Došao taj Srbin (bio u HV) i po skrivečki popisao registracije i tužio ih. Stotinjak tisuća kuna su platili lopovi!
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,495
Napominjem, onaj izračunati volumen na našoj prikolici je prostorni ili nasipni, a ne količina drva u štosnim metrima, na kaj se @brgud referiral.
Možeš još nekoliko izlika o izračunu o količini napisati (i naravno), svaka će biti različita, tj netočna.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Nema nikakve izlike. Napisal sam volumen prikolice.
nisam meril na klaftru, jer mi nije važno.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,495
Nema nikakve izlike. Napisal sam volumen prikolice.
nisam meril na klaftru, jer mi nije važno.
Ako ti nije bilo bitno, onda nisi niti pisati količinu drva na prikolici.
Tako da ti taj post nema nikakvog smisla, isto kao i ova dva koja si napisao poslije.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Zrak svuče sa tebe i gače, možda te malo i pofuri po nosu, ali ništ ne strga na tebi.
Ja nekad kad sam delal u jednoj firmi gde smo montirali felge sa obručima imali smo dugačko crijevo pa smo ipak bili malo udaljeni kad smo pumpali gume.
U mom naselju u jednoj firmi radnik duvao gumu od jugica, pre neki 25 god držao rukom gumu kad je eksplodira, lijevu šaku potrgalo kao u kombajna, na desetine preloma sitnih kostiju . Više od polovine kože nedostajala o tkiva jedino ostale zdrave tetive. I nakon nekoliko operacija i dodavanja kože ipak je invalid. Šaka mu nije funkcionalna. Uzrok nesreće alkohol.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Kod mene ovdje prije jedno desetak godina čovjek pumpao gumu sa obručima i pukne obruč i jedan komad ga pogodi u čelo, i na mjestu ostane mrtav.
Opasno je to sa gumama.
Točak je bio od prikolice za drva.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh