• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,055
Redom..

3. Slika

Mali me nagovorio da se penjemo na zvonik u zadru. Mislim da je crkva sv. Stošije?
Umro skoro 🤣.. Ima bome stepenica i još njega cijelo vrijeme za ruku


2. Slika

Bili u posjetu Ninskoj solani.. Fora is vidjeti. Jedino što su im i cijene obične soli turističke. 5 kg 45 kn.....

1. Slika

Šta mislite. Kad bi ja ofarbao jednu kokoš u rozo jel bi i meni plaćali slikanje s njom 20 kn?
IMG_20220804_153842.jpg IMG_20220804_142225.jpg IMG_20220804_175802.jpg
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,261
3. dan...digli zidove i poravnali zid iza jer je naslonjen na garazu a tesko nam bilo odrediti kut kod betoniranja temelja pa nam je bjezalo lijeva do desne strane 4cm a treba lijepiti samotnu opeku na to...uglavnom mali nije mogao docekati kad cemo konacno biti gotovi pa sam prilagodio sve i lijepo smo zakurili i spekli jeger...

IMG_20220804_194529.jpg IMG_20220804_231153.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
Nikad nisam vidio da se lucerna kod nas osjemeni i da ima sjeme.
nisi dost dugo čekal... 🤭

Cek to je sjeme lucerne?
jebate 1t sjemena 20000kn...

kak to sijes nekako posebno il kao običnu za sjenazu i pašu.

nije 20000 nego bar 30 000...možda i 35000 ako ima dobre kupce....


nego, ovu kaj požanješ onda i posušiš i baliraš?
i molim da poslikaš sito na koje to vršiš...imam starog clasa columbusa, i trifrtalj rali djeteline koja nikom netreba, pa bi se možda i sam poigrao...
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
nisi dost dugo čekal... 🤭



nije 20000 nego bar 30 000...možda i 35000 ako ima dobre kupce....


nego, ovu kaj požanješ onda i posušiš i baliraš?
i molim da poslikaš sito na koje to vršiš...imam starog clasa columbusa, i trifrtalj rali djeteline koja nikom netreba, pa bi se možda i sam poigrao...
Sita su 3,5mm
Nemam životinje tako da sječka radi.
Nemože se dobit preko 25kn/kg i to teško.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
LIjepo čisto kombajn radi,da li je rađeno kakvim desikantom prije žetve ili ju je suša sredila.Mi kad smo radili sjeme nikad ni s reglonom nismo dočekali da pužići s sjemenom budu potpuno suhi i da se lako vrše
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
I kakvo je stanke na plaži,ima li gužve?
Ljudi kao crva, znači ovo što kažu da skidamo rekorde čak i vjerujem jer od samog prometa na cestama pa do gužve u gradovima, strašno... Jučer išli u Zadar malo prošetat, doslovno ne možeš proći na rivi, pa je meni to malo onak jer ne volim gužve takve...
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,055
Ne znaš kad treba ići 😂.

Mi jučer išli u Zadar u 15h po najvećoj sunjari.

I obišli cijeli poluotok i nigdje nikog 🤣.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Ljudi kao crva, znači ovo što kažu da skidamo rekorde čak i vjerujem jer od samog prometa na cestama pa do gužve u gradovima, strašno... Jučer išli u Zadar malo prošetat, doslovno ne možeš proći na rivi, pa je meni to malo onak jer ne volim gužve takve...
Takav zna biti 8 mjesec,zato ga i izbjegavamo. Ja drugi tjedan dolazim u Zadar kod kolege na par dana pa da vidim tu gužvu😂
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Takav zna biti 8 mjesec,zato ga i izbjegavamo. Ja drugi tjedan dolazim u Zadar kod kolege na par dana pa da vidim tu gužvu😂
Znao sam prije nekad ovisi kako se poklopi ići tamo bliže 9.tom mjesecu, ali rijetko, a u 6.tom dok sam išao je bilo taman, ali sad zbog posla i obaveza godinama se vrtim sa slobodnim tjednom tu oko 1.8. nažalost. U zimi nemam tih problema haha.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo živo moji forumaši,odmor na moru,malo mjesto nakon doline Neretve.Par km prija Pelješkog mosta,jučer se provozao njime sada se mačem i sunčan a navečer fešta i roštiljijada,jedino mi fali moja Hotela.
Sutra nam koščeji opet spremaju nevrijeme,neka,neka mi znamo kako se boriti,inače od Utorka ovdje nema zaprašivanja neba kao i eroplana?Stvarno nešto slabo lete a iznad nas ruta za Dubrovnik i lani ga dobro prašili. 👨‍🌾
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,128
Pozdrav kolege,
pokušavam danas u par navrata staviti slike radova u šumi, ali mi ne uspijeva. Počinje učitavati sliku i onda na par posto stane i zamrzne se. Ne znam da li je to problem na forumu ili na mojem računalu?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,128
Onda nije kriva jedna nego sve tri koje su sudjelovale u akciji. Rekel bi prijatel Kupljenec da su to muzejski primjerci one sorte koja mu nije baš prirasla srcu.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
728
Meni isto kaki. Uploadao na postimage stranicu pa kopirao thumbnail za forume link nakon uploada.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh