• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

STARE KUCE ????????

M

maksica6

Guest
Sto ste uradili sa starim kucama koje posjedujete,jesu li postale pomocne prostorije u poljoprivredi ili ih imate i dalje za stanovanje. Evo ja sam bio kupio jednu staru kucu ,koja je na idealnom polozaju, ali ne nisam ju srusio i novu napravio nego ju vecim dijelom sam obnavljam kako stignem,evo slike od pocetka ,kakav je teren bio. Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Dominik

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
520
Imam prijatelja u Bocanjevcima kod Valpova koji preuređuje kuču šokačku zadružnu staru preko sto godina. Namjerava se baviti seoskim turizmom. Pored kuće tu je još i stari hrastovi ambar, štala za konje( konji u njoj), drveni štagalj, obnovljena krušna peć... Ma fantazija. Dignem slike da vidite. Navodno da stručnjaci koji su bili iz muzeja Slavonije su rekli da je najstarija očuvana i obnovljena kuće u Slavoniji.

Njegov vid turizma je onaj izvorni. Znači nema šminkanja. U kući su zemljani podovi, ognjište, zidani šporet... Kao sada na ovoj Farmi samo je i tamo malo ulickano. Znači turisti kada budu došli on ih digne u šest sati i ajmo kupit šljive kazat ćemo... Primjer. Znači jedan prikaz života kakav je bio prije sto godina.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Eto i moje.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
M

maksica6

Guest
lijepo,Vidim ovdje na zadnjoj slici da je uzidana strujna kutija,koliko si za kupio jacine struje za tu kucu?
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Osigurači su 3*20.

Kd je svaki drugi na forumu elektro struke, nek oni iskalkuliraju :mrgreen:
 

gorjanac

Član
Tu od
17 Velj 2008
Poruka
94
P=U x I
snaga = napon x Jakost struje
P= 220 x 20
P=4400W
P=4,4kW
trofazna struja= 3 x 4,4
Ukupna snaga = 13,2 kW
 

Dominik

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
520
Bocanjevci, Valpovo

Stara obiteljska zadružna kuća opisana na postu prije.
Obrisan neispravan link.

Vlasnik Igor Mihaljević na slici. Ambar
Obrisan neispravan link.

Štala
Obrisan neispravan link.
 
M

maksica6

Guest
[Vlasnik Igor Mihaljević na slici. Ambar
Obrisan neispravan link.


oces ovo prodati vidim daje od drveta ,znaci moze se rastaviti ,cijea ????? :D
 

Dominik

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
520
Čuj ja nisam vlasnIk ali moj prijatelj Igor bi ti reko isto što i ja. NEMA TIH NOVACA
 

Najnoviji postovi

Na vrh