• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stari Zetori u Engleskoj

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Da, jednom bitnom razlikom. Nigdje nisu napisali da su sredili "dušu", već samo tijelo. Vjerujte, to nije niti približno isto.

Nego, zna li tko za kojega 3545, a da je za prodati?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nego, zna li tko za kojega 3545, a da je za prodati?[/QUOTE]

Imal je Renjak 4545 :
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,805
Interesantna tema, šteta kaj kod nas još nije sazrelo vreme da takvi eksponati u slivlju obrasli u korov završavaju.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Navodno postoji klijantela u dojčland republici koja masno plača za tako uređene primjerke kojii su ranih devedestih šleperima izvažani iz dojčlanda ..čuh da i kod nas postoji ekipa koja se s tim bavi .
Primjerci izgleda kao muhin dosežu i do 10 k ojera.

vaš velečasni
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Kod mene su mog 3511 prije 10 dana došli vidjeti neki česi, kud su planirali s njim neznam, uglavnom traže da bude sve izvorno na njemu, znači nesmiju biti nove lampe nego originalne i sl. Prije nekih mjesec dva sam u križevcima vidio vučnu službu poljskih tablica i vozio je 3 mala ursusa 335, isto vjerojatno nekud van to išlo.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Prijatelj je prodao ursusa za lijepe novce negdje u cehoslovacku. Bio je u original stanju, sta se pokidalo nije se mjenjalo :D:
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ma nije ti to baš tak sjajno i bajno s izvozom traktorov u Dojčland, herr Puknuti.
Evo link na drugi forum gdje ima baš ta tema i ljudi kaj se bave s tim. Ne znam da li baš u toj temi piše, ili je GigiV8 napisal u nekoj od drugih tema - nijemcima baš ne ide prodaja sređenih traktora a s druge strane su picajzle :icon_butt: i htjeli bi super posel za parsto eura...

http://www.oldschoolhr.com/forum/index.php?topic=28193.0

...aha, i ja sam tamo :icon_fU::8):
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ah, to Puknuti zafrkava. Možda i ima koji oglas s tom cijenom no pitanje da li se proda stroj. Možda ako je uz Češku granicu pa vole Zetore.
Nijemci više vole "njihove" traktore tak da ne vjerijem da bi kupovali vozila iz Varšavskog pakta. Možda istočni dio Njemačke ima kakve veze s Ursusima ili Zetorima.... no ovi s zapada pate samo za Schlutterom, Eicherom, Lanz Bulldogom, Hanomagom..

Ostalo je:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xoMgnJDXd3k[/YT]



...znam kak je situacija oko toga, prodal sam VW Bubu u Ingolstadt pa sam razgovarao s nijemcem i u vezi traktora. Našao sam mu par starih autiju tu kod nas, ali za traktore je tražio isključivo stare njemačke proizvođače.

Primjer - da li bi bilo tko od Vas s foruma uzeo Bolinder-Munktell? Vjerojatno ne, ne bih ni ja jer mi ne znači baš ništa. Šveđani bi došli pješice po njega... :icon_eyes:

Bolinder%20Munktell%20BM%2021.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Deda od Volvo BM-a, današnje Valtre.
Vjerojatno Picek bi :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Neddavno je kod Siska prodan ursus c-335 sa kabinom generalno uređen, barem izvana, u Poljsku za 3000 eura. Kažu da je poljak kupio 3 kom. Sad na istom mjestu stoji još jedan ali bez kabine
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
a gdje ih samo nađu takve....
ja tražim nešt loše s prednjim pogonom več jako dugo i niti za lijek ih nema :=:)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A kod nas se takvi još uvjek krpaju i rade...a tam ipak mogu kupiti novi traktor svaki čas, pa ti takvi stari završe u koprivama i kupinjaku!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,805
i još jako jako dugo se budu krpali.
Za njih se uvjek skupi penez za popravak
 

Najnoviji postovi

Na vrh