• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

STEP-CO CASE

  • Temu pokrenuo robert
  • Datum prvog posta
R

robert

Guest
dakle sve je islo ovako....
Obrisan neispravan link.

a zatim grijesi iz proslosti....
Obrisan neispravan link.


ovo vam je antifriz,sto se i lako vidi
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

ovako to izgleda bez hladnjaka,buduci je procurio,pa sam ga skinuo,da ustanovim osecenja i moguci kvar..
Obrisan neispravan link.

evo pogledajte ovaj hladnjak.ova sva ostecenja sto vidite,su uzrok ''strucnog'' rada step-covih servisera,naime dok su radili jos prije tri godine servis,svojom su nepaznjom,osim jednog crijeva ostetili i ovaj hladnjak,koji je zakrpan na cak 12 mjesta.tad je traktor imao 1000sati i bio star godinu i koji mjesec.sad mi se pojavila nova rupa,zbog jednog sarafa na hladnjaku koji je popustio,odsarafio se i uletio u hladnjak.dakle netko nije dobro stegao saraf,zapravo sarafe,jer sam ih jos dva nasao ispod hladnjaka.za novi hladnjak uredno traze gotovo 10 000kn.zar ima sta gore za jednog farmera da mu gotovo novi traktor stane u njivi i to tri puta zbog loseg servisa!prvi put zbog puknutog crijeva kojeg je ventilator dohvatio,jer ga serviseri nisu vratili na mjesto,pa mi je traktor 3 sata uvlacio nefiltrirani zrak.pitam se sta bi bilo da mi je motor riknuo uvlaceci prasinu?na srecu bio je drugi mjesec...pa nije bilo prasine..drugi put kad mi je puknuo hladnjak zbog dijela plastike koji je uletio u ventilator,a uzrok je nepazanja servisera,jer su lupkali alatom ili stali vec oko tog dijela,i evo sad opet.....
trebam pripremat a traktor stoji......izubio sam zivaca i poludio,pa upozoravam sve koji su se naumili na case-a da poslje svakog servisa i cackanja po traktoru,da dobro pregledaju jesu li serviseri sve uredno vratili.govorim iz vlastitog iskusta,pogotovo ako su nesto popravljali.....
Obrisan neispravan link.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
šta reći,,strašno, ,hladnjak izgleda koda je na bojistu bio :roll: :roll:
tolike novce za traktor,,a najveci problem serviseri,žalosno :|
 
R

robert

Guest
kad sam hladnjak izvadio i pokazao kod mehanicara,na tri mjesta su mi rekli da ga ne zele krpat,i cudili su se ne sta lici....
 
M

mitta

Guest
koi je to model CASE kod nas CASE 80JX star 3 meseci ode ceo menjac a vukao je samo sanku za snjeg oko 1500kg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
U majku mu, pa jel su ovi igrali frizbi s tim hladnjakom!!!
Ni na mom 565 nije takav hladnjak!!!
 
P

pf-steyr

Guest
Steta traktora tako vidit, nemoj se brinit popravit ce se....
 
M

mladen

Guest
nemam rjeci ja bi ih :axe: to je svetinja kad ti nesto radi visit mu iznad glave i otvorit :shock: sestore
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
mladen kaže:
nemam rjeci ja bi ih :axe: to je svetinja kad ti nesto radi visit mu iznad glave i otvorit :shock: sestore
I kao uzgred spomenuti da ti rotvajleri nisu jeli dva dana, da ne vole strance i da su malo nervozni zbog toga :)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Smiljan kaže:
mladen kaže:
nemam rjeci ja bi ih :axe: to je svetinja kad ti nesto radi visit mu iznad glave i otvorit :shock: sestore
I kao uzgred spomenuti da ti rotvajleri nisu jeli dva dana, da ne vole strance i da su malo nervozni zbog toga :)
taj filter je stvarno pravi
 
N

ND110

Guest
Šta se tiče popravak aluminijski hladnjaka i ostalih hladnjaka javite se na 0915193211
 

Najnoviji postovi

Na vrh