• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Što mislite o mom plugu ??

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
S

Sesva

Guest
Da se stelat 12-14-16 cola , odlicna je po mom misljenju , i nije pretezak !


Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
S

Sesva

Guest
Odlicno radi traktor s njime , super slaze brazde , nema trave vani ni nicega ,zaara odlicno , za sve je predobar !!
 
J

jokapz

Guest
Majstore pokaži kako on ore a onda čemo ti reći kak ore. :mrgreen: :mrgreen:
 
S

Sesva

Guest
Pa stavio sam videe vcec , dok smo orali ????

Potrazite , tu su negdje , 5 videa oranja , odlicno radi , pogledajte !!
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Imam osjećaj, da mu je samo malo jači traktor, ili ni netreba, nego da dođe ko nas na ''crvenku'' da bi mu brazde bile okrenute prema gore.
 
S

Sesva

Guest
stari dodi ti kod mene , pa da vidis kak je zemlja teska za obradu kod mene , mi obradujemo ilovaču koja je fakat tvrda i čvrsta i tesko ju je orat !
 
J

jokapz

Guest
stari dodi ti kod mene , pa da vidis kak je zemlja teska za obradu kod mene , mi obradujemo ilovaču koja je fakat tvrda i čvrsta i tesko ju je orat !

Pa jel onda taj tvoj Rižoto može vuč taj plug kad je tak teška zemlja ????
 
S

Sesva

Guest
jokapz kaže:
stari dodi ti kod mene , pa da vidis kak je zemlja teska za obradu kod mene , mi obradujemo ilovaču koja je fakat tvrda i čvrsta i tesko ju je orat !

Pa jel onda taj tvoj Rižoto može vuč taj plug kad je tak teška zemlja ????

hahah , da može ga vuč , odlicno mu odgovara i super ide s njim !

RACUNAJ OVO JA SA NJIM ZNACI 82 KS VUCEM 3 X 14 COLA , A DOLJE JEDAN LIK S NH TM 155 JEDVA VUCE 3X 18" , nemoze ih spustat duvoko ko ja !

Nije svaki plug za svaki traktor napravljen , ali ovaj mojemu savrseno pristaje !
 
S

Sesva

Guest
slabo trosi , a super radi !!

neznam tocno kolko trosi .. nema nikakvih kazaljki koje pokazuju potrosnju pa nevidim !
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
ma da kad je plug kao za IMT 565....
laganica,ima kratke daske,slabe konstrukcije......itd,..
nemožeš uspoređivat tu neki tvoj plug i taj sto ima NH njegov plug...
i velim ti da taj Rižoto bi se kod mene rastalio!!!!!!!!!!!
 
S

Sesva

Guest
daj znas kaj idete mi svarno na zivce , koji k... stalno serete ak je Rizoto moj je i boli te znas kaj....

plugi su bolji nego sto izgledaju na slici , a ti dodi s 565 pa ih vuci ak oces pa da vidim jel ces krenut opce !

Fakat ste dosadni ,

Daj admin lokaj mi tu temu , sranja mi je dosta !

Uvjek svađe ..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh