• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stočni grašak za zrno

Hju64

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2020
Poruka
130
a raspustit bubanj i smanjit okretaje, nije neka znanstvena fantastika, samo treba biti nježniji :D
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Ja bih trebao ovih dana. Kise su ga ubile. Vidi se vise psenice od graska. Vise ga je na zemlji nego na nosacu. Kombajnirat cu radi monitoringa, inace bi isla tanjuraca.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,669
Mojeg je isto vjetar srušil, nadam se da ga ova zadnja kiša nije zatukla u zemlju, jer je kod mene il prolom oblaka
 

CeroV

Novi član
Tu od
6 Svi 2019
Poruka
16
Neka netko odsvira kraj, ovu godinu što prije zaboraviti! Na cca 7000 m2 graška 1500 kg. Na dijelu polja ambrozija a gdje je nema grašak polegao pa je pola ostalo na zemlji a pola ovršeno , jb ga. Preživjeti ćemo valjda i ovo.
 

Case4220

Aktivni član
Tu od
14 Lis 2021
Poruka
171
Pozdrav, dal bi bilo oke sad u subotu sijati jari za zrno grašak? Kad su otp rokovi najbolji?
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,669
Pozdrav, dal bi bilo oke sad u subotu sijati jari za zrno grašak? Kad su otp rokovi najbolji?
Vele od kraja drugog do 15.3.,al po meni je bitnije posijati u pogodnim uvjetima nego gledati u kalendar.
Mislim da boljih uvijeta ne bude
 

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
516
Koja je sjetvena norma i cijena?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Case4220

Aktivni član
Tu od
14 Lis 2021
Poruka
171
Vele od kraja drugog do 15.3.,al po meni je bitnije posijati u pogodnim uvjetima nego gledati u kalendar.
Mislim da boljih uvijeta ne bude
Znaci u sub bi bilo dobro? Bojim se da ga mraz ne sjebe 🤣 nebi trebao??
 

CeroV

Novi član
Tu od
6 Svi 2019
Poruka
16
Grašak je otporan na mraz. Obični, za ljudsku prehranu, grašak u vrtu sam posijao u listopadu i cijelu zimu je vani. Kako je i napisao, ne gledaju kalendar nego priliku.
 

Jourek

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2014
Poruka
167
I sjeme nije došlo, zvali me da su sjebali u RWA i da se ispričavaju. I kaj sad? Zna tko da ima gdje 400 kg? Očajan sam
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,757
Ima kod Ivanić grada na njuškalu prvu reprodukciju rwa Tiberius. Barem mi je tako rekao. Ja idem sutra po njega ako ga je uspio uvrećati od jučer. 0.80/kg
 

Najnoviji postovi

Na vrh