• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore 302

J

Jasminka

Guest
Imam traktor Štore 302, jel zna ko gdje bi mogla kupiti gumigeleng na prijenosu za njega. unaprijed hvala
 
K

KKDomace

Guest
Imam traktor Štore 302, jel zna ko gdje bi mogla kupiti gumigeleng na prijenosu za njega. unaprijed hvala

Čuj, ne znam gdje imas to da kupis, jedino da izradis kod nekog majstora, meni su izradjivali neke semeninge i sl, i nije skupo...
... a ono sto me više interesuje, jeste za koje poslove koristiš svoj štore i kako si zadovoljan?
inače sam i sam vlasnik jednog štore-a 302 :weedman:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,171
Imam traktor Štore 302, jel zna ko gdje bi mogla kupiti gumigeleng na prijenosu za njega. unaprijed hvala

kad ides iz krapinskih toplica prema krapini,prije krapine ti je ducan PARTNER,probaj tamo,mozda imaju
 
K

KKDomace

Guest
p1202111126.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Najnoviji postovi

Na vrh