• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ŠTORE 402 DT - obnova (puno slika)

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
@ZJ Je li store i sada kod tebe ? Gledao sam sinoc temu kada ste ga sredjivali, stvarno velicanstveno ....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Hvala ti na mišljenju.
Je, pri nama je. I danas je malo vlekel brane po livadi i vrtu iza kuće :)
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
A lepo je malo prisjetiti se ove teme i ovog posla od kojeg je proslo Boga mi več 10 let.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Jedino ako je zahrđal, poderal se nebu nikad.
 
  • Like
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kaj bi zahrđal, pa nije vani, traktor je u pogonu, dela se snjim. Okrečeju se vure, jedino ak vuru nisi spojil pa su uvek iste vure. 🤭
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Moj kum ima ŠTORE 404 SUPER, dobri su to traktori.
ZJ, sve pohvale kaj se tiče sređivanja i uređenja traktora, samo tako naprijed i da Vas služi još dugi niz godina.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Sve je spojeno i sve radi.
Da nije onih modifikacija koje je ZJ ubacil mogel bi u muzej kao savršeno obnovljen primjerak u oriđiđi stanju.
Taj Štore je najvjerojatnije još jedini na svijetu u takvom stanju.
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Je da morti 163 bude od sređivanja, prije budu pokrivala strula.
Mislim da si 100 previše napisal ;)

@MUHA, na žalost, ni ti niti ja se nisam setil slikati vuru prije zahvata.

Moj kum ima ŠTORE 404 SUPER, dobri su to traktori.
ZJ, sve pohvale kaj se tiče sređivanja i uređenja traktora, samo tako naprijed i da Vas služi još dugi niz godina.
Valjda bude kad malo dela :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Hmmmmm, moram slike prelistati. Mislim da mora biti bar jedna slika.
Inače na haubu napišem vure kad generalku napravim ako ostaje stara vura ali poznavajuči tebe ja sam bill siguran da buš ti zapisal nekam.

Bum sutra bacil oko na slike pa ako ima javim ;)
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,540
Hvala ti na mišljenju.
Je, pri nama je. I danas je malo vlekel brane po livadi i vrtu iza kuće :)
Jel kineski zid gotov nisam dugo išel da posliknem
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Hmmmmm, moram slike prelistati. Mislim da mora biti bar jedna slika.
Inače na haubu napišem vure kad generalku napravim ako ostaje stara vura ali poznavajuči tebe ja sam bill siguran da buš ti zapisal nekam.

Bum sutra bacil oko na slike pa ako ima javim ;)
Znaš da sam ga dopeljal neopranog i da radove, a pogotovo ono sve kaj je napravljeno, nismo planirali ni ti niti ja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Nisi jedini tak da se ne umaraj s tim, u biti, ja morem na prste nabrojati traktore koji su dosli k meni oprani.
Ovim putem zelim pohvaliti oko pranja kolegu @lijeskakc (y)

Ti nisi planiral, ali ja sam znal kam mene to oko motora vodi. Zato si i čekal par let na red.
Getribe i farbanja da bum moral delati se nisam nadal ali kad je več bil širom..... i nije mi žal zato jer ti da i više radiš s tim traktorom siguran sam da bi bil u stanju kakvom je i sad, a razbit limarijaki nije ni bil. Samo sijed.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,094
Meni je pranje stroja, prije nego kaj ga odvezem k majstoru na popravak, u prvome redu izraz poštovanja prema majstoru. Ujedno je to i moja slika i slika mojeg odnosa prema tome stroju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Da se razmemo. Traktor kojeg je dopeljal ZJ je za njega bil zamazan ali za mene (kad gledam druge) je bil samo prašan.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh