• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore 404

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
To je tak, ako niko nije prčkal onda može poslužiti, ali ako se neko igral pa pomaknul limič..... evo slike strelice iznutra.

 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
raspored brzina su gore 4 pa ler onda 4 dolje. Od kud si? Ja radim u kr.

Nisam mislil na pložaj šalthebljina, nek jesu li brzine ravnomjerno raspoređene, ili bi za neki posel baš pasala neka između.
Ja sam na drugu stran od Krapine, tam gde je v lov hodil krapinski neandertalec.
lp
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Meni štorku uvjek fali brzina između ..vjrojatno da ih ima falila bi još jedna ..tak to ide .

Svi koji dugo pamte znaju da je išlo 3/1 , 3/3 , 6/2 , 12 / 6 , 12/12, 24/12 , 24/6 , 24/24 ..i tak sve do naziva vario ..vjerujem da ni on nije uvjek idealan
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Paaa, recimo da postoje međubrzine kraće za nekih 15%, bilo bi idealno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Željko, jel sudiš po svojem Rusu? :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ne pa ja sa rusom nemam briga najmanje troši goriva a ima 18+4 brzina čak ga nitko ne će (ne može) ukrasti $$$$ Da se vratim temi Štore ima malo brzina po meni su ok za ono kaj radi a znaš ja ga volim ko Muhač Ursusa :mur::mur:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nisam mislil na "specijalne" potrebe. Za najosnovnije operacije: vuča cestom i po lošijim terenima, oranje, frezanje, trakasti okretač sijena. Znam da nemre uvijek biti idealno, ali nek je podnošljivo, a ne da imaš porast transportne brzine 2.2 puta. Do porasta od 1,5 puta mi se vidi prihvatljivo.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
an njemu je mjenjač od faita 350, bilo bi idealno da ima originalni mjenjač koji je išao s tim motorom odnosno fiatom 420 tj 4+2
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mali Univerzal 2 celindera 35 ks ima taj 4 brzinski mjenjač i dobro mu podešen čak ima i sinkrone .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Gde baš tebe da dopadne da ga ti razdjevičiš?
A jesi skidal ispušnu granu?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
sad može reći da mu je bio prvi....:biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ja bum te častil jednom, a onaj drugi kolega bu dal za brtvu glave .....
A onda ga parkiraš pokraj MC-a :icon_lol::icon_lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ne, ti da si nas slušal bi njega dopeljal.
Bil bi to još jedan maturski rad, još stigneš :icon_winkle:
 

Najnoviji postovi

Na vrh