• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore 404

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Savršen. Samo ga treba točno poštelati.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Onda kod onog nekaj ni je valjalo par puta su dolazili serviseri a poslije njih sam ja štelal po knjigi ali nakon par sati rada sa kosom opet problem a i kod više njih kod te serije jer su serviseri rekli da imaju dosta problema sa drugim stepenom po njima kaj su lamele obratno nego na večini traktora (vučna ni je do motora )
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Motorno, kak i svugdje drugdje u taj traktor, osim u rezervar goriva i rashladni sistem.
3,6 litara u most
0,8 litara u reduktor svaki
 

slavko55

Član
Tu od
18 Stu 2014
Poruka
30
A jel ima gdje na prednjem diferencijalu odzraka? Jer jucer kada sam skidao cep sa mosta bilo je tlaka unutra.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Nema, koliko znam. Nema ni na reduktorima.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
1046523.jpg 1063223.jpg

švrljam nešt po slovenskom ogalsniku, naletio na par komada štorkana s širim prednjim gumama.

Izgledaju mi ko radijalke, koja bi to mogla bit dimenzija? Paše to na orig felge ili ih treba proširivat? ( izgledaju prišireno)

i evo jedno zanimljivo rješenje kočenja prednjeg mosta
2065617.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Bojim se da mu te gume odmažu više nego pomažu
 

slavko55

Član
Tu od
18 Stu 2014
Poruka
30
Ima li netko dobru sliku,shemu, video ili nešto slično kontrola hidraulike. Pukla mi je jedna od poluga i sada to nikako da uspijem vratiti nazad. Kao da mi zapinju ove poluge od hidraulike u onu polugu za odabir načina rada hidraulike. Radi se o 404. Zahvaljujem!
 

slavko55

Član
Tu od
18 Stu 2014
Poruka
30
Ma to sam našao. Sve je tako složeno ali opet negdje nešto zapinje. Morat ću potražiti .u blizini neki štore pa pogledati.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Kak misliš zapinje?
Ručica za prebacivanje načina rada hidraulike se može/smije prebacivati samo kad su poluge do kraja dignute.
Da ti nije kaj potrošeno od polužja?
 

Dominik99

Aktivni član
Tu od
22 Lis 2015
Poruka
120
View attachment 45943 View attachment 45944

švrljam nešt po slovenskom ogalsniku, naletio na par komada štorkana s širim prednjim gumama.

Izgledaju mi ko radijalke, koja bi to mogla bit dimenzija? Paše to na orig felge ili ih treba proširivat? ( izgledaju prišireno)

i evo jedno zanimljivo rješenje kočenja prednjeg mosta
View attachment 45945
ovo su gume mislim da 11.2-20 i felge su širene jel na original felge moze max guma 9.5 bez širenja ako sam u krivu nek me netko ispravi.
 

slavko55

Član
Tu od
18 Stu 2014
Poruka
30
Kak misliš zapinje?
Ručica za prebacivanje načina rada hidraulike se može/smije prebacivati samo kad su poluge do kraja dignute.
Da ti nije kaj potrošeno od polužja?
Uspio sam, zamijenio sam one polumjesece. To jest okrenuo sam ih kontra. Nisam znao da se može odnosno smije način rada hidraulike prebacivati samo kad su do kraja dignute poluge. Ja mogu i kad su u najdonjem položaju. A to koristim kada trebam spustiti poluge više nego idu u običnom načinu rada.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Mogu i ja, ali se osjeti da ide teško, pa to ne činim. Osim toga, tak piše u uputama:
1645972174344.png
 

Kruno2601

Novi član
Tu od
30 Ožu 2022
Poruka
17
Pozdrav,trebam savjet u vezi zamjene kočionih obloga za Štore 404,zanima me koja je bolja opcija,zamjena cijelih obloga čuo sam da nisu baš kvalitetne zamjenske ili dati nekom da nalijepi ferode nove,te da li je potrebno i doboše stavljati nove,i zanima me cijena svega ako neko zna i kvaliteta,vaša iskustva,hvala?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ljepljenje je definitivno bolja opcija jer koriste kvalitetnije materijale.
Doboše nema potrebe stavljati nove ako stari nisu oštečeni.
Cjena, nemam pojma, ali ljepljenje pojaseva nebi smelo koštati više od kakvih 200 kuna po komadu.
 
Na vrh