• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore 502

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Pozdrav cjeloj ekipi...

Moje ime je Dalibor, po "skrivečki" pratim ovaj forum, a naletio sam preko gugla i potragom oko nekih informacija za moj traktorčeg. Ne mogu reći da sam veliki poljoprivrednik i neki maher u tom poslu, no uz sve poslovne obaveze i hobije polako sam zavolio i taj dio ;). Nadalje imam nešto i od mehanizacije, a kako vidim red je da i to naveden. Znači prvo i moj ponos (stavim ga kasnije pod predstavljanje) i razlog dolaska ovdje; traktorček Štore 502, dvobrazni plug (ne pitajte kolko cola :scratch to neznam), tanjurače 24 diska (potrebno im pod hitno promjeniti lagere:rolleyess:), 4 redna sijačica kukuruza (ona starinska pogon na lance), rasipač gnojiva, dvoosovinska prikolica (mislim da je 5t), elevator (valjda spada tu :shock:), Kranj prskalica (malo proširena) i valjda je to to :p...

Eto nadam se ugodnom druženju koliko mi vrijeme dopusti, kreativnim savjetima dr.ZJ i ostale ekipe sa najboljim traktorima = pod to mislim ŠTORE:prayer: (...šala naravno) ...

Tolko zasad o meni i nadam se da ćete mi pružiti priliku da me i bolje upoznate :partyman:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav , dobrodošao na forum :supz: , nemoraš se više skrivati , pitaj što te zanima , i napiši ono što znaš , Živio :partyman:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Pozdrav cjeloj ekipi...

Moje ime je Dalibor, po "skrivečki" pratim ovaj forum, a naletio sam preko gugla i potragom oko nekih informacija za moj traktorčeg. Ne mogu reći da sam veliki poljoprivrednik i neki maher u tom poslu, no uz sve poslovne obaveze i hobije polako sam zavolio i taj dio ;). Nadalje imam nešto i od mehanizacije, a kako vidim red je da i to naveden. Znači prvo i moj ponos (stavim ga kasnije pod predstavljanje) i razlog dolaska ovdje; traktorček Štore 502, dvobrazni plug (ne pitajte kolko cola :scratch to neznam), tanjurače 24 diska (potrebno im pod hitno promjeniti lagere:rolleyess:), 4 redna sijačica kukuruza (ona starinska pogon na lance), rasipač gnojiva, dvoosovinska prikolica (mislim da je 5t), elevator (valjda spada tu :shock:), Kranj prskalica (malo proširena) i valjda je to to :p...

Eto nadam se ugodnom druženju koliko mi vrijeme dopusti, kreativnim savjetima dr.ZJ i ostale ekipe sa najboljim traktorima = pod to mislim ŠTORE:prayer: (...šala naravno) ...

Tolko zasad o meni i nadam se da ćete mi pružiti priliku da me i bolje upoznate :partyman:
Imaš li originalnu knjižicu uputa za njega? Već dugo ju lovim da ju scaniram.
Ako nemaš, nikom nikaj. Ako ti pak treba, imam istu za 402/404.
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Imaš li originalnu knjižicu uputa za njega? Već dugo ju lovim da ju scaniram.
Ako nemaš, nikom nikaj. Ako ti pak treba, imam istu za 402/404.

Ahoj,,

Ne još ali sam na nadohavt ruke samo izgleda da je riječ o kompletnom tehničkom katalogu FIAT/ŠTORE. 502 je sigurno unutra u detalj, a ostali?? Bum još videl do čega mogu doći.

Ako Bog da preskenirat ću ju cijelu i prebacit u PDF na veselje svima. :gitarist:
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Bok i ovde sused,bumo se jedanput i sreli tam u onoj bertiji kod tebe.Sad je i tak zima pa se ima vremena.
 
G

GROF

Guest
., štore moj!; Štore 502-5! ... - jer si za 5! ...

., dragi moj štore!, :icon_pray: moram TE ovdeka javno pofalit i još se ovako javno zafalit na izvarednom DAR-u!, - izvaredno odradjen - obnovljen - izboljšan!; auto-radio sa kompletnom opremom! ... ., bićedu i slikice čim nakalemim dugo očekivanu glazbu na moga traktorića tomu!, već je rodjo VranicD! angažiran za fotouradak! ...
., iskreno, nis se nadal da se od onoga smeća - krša - olupine, more bilo ča napravit?., a TI!, pa TI si to tako obnovil ko da je došal nov iz fabrike! ... ., to more napravit samo dobar čovik, izvoran, orginalan, pedantan, radišan, smiren, čovik ki cijeni sebe i svoje; znaje - imanje!, čovik ki cijeni čovika!, čovik ki je familimen!!! ...
., moj rešpekt i naklon do poda! ...
., fala TI ko bratu!, zadužil si me, zovi, samo zovi!, biće mi čast i zadovoljstvo pomoć - uzvratit - napravit revanš čoviku - liku poput tebe! ...
., fala TI i za dolazak na naše forumsko okupljanje - druženje!, fala na tvojim izvarednim delicijami, fala TI! ...

., lip pozdrav tebi i tvojoj velikoj i mladoj obitelji!, Bog! ...

., p.s., neka si TI nam svim skupa DOBRO DOŠAL na ovaj dobar poljoprivredni forum-com!, jednostavno Bogom dan!, da se na njemu moredu upoznat ljudine poput tebe!, poput velike većina ljudina ke sam upoznal ovdeka! ...
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
E da znaš,da gledam te zvučnike,,,i sve se mislin,ma ovi grof na toj primi mora iskreno razmišljat za još jedan alternator,ča se svega stavilo,ima da mu bude struje zafalilo,....:(happy)::(happy):

Nema evo moren reč da čekamo i ode s naše strane da vidimo kako če to sve ispast,,,,a poznavajuči GROFA,,,,mi se para da če bit milina za vidit..:icon_pray::icon_pray:
 
Na vrh