• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ma nije to niti fiat 420. Mašina je s fiata 420 al mjenjač je s fiata 350special, tak da nemože bit 420...

TO gore su naknadno nakeljene naljepnice
 

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
Koliko Ah i A stavljate akumulatore na Štore 502? Hoče biti dosta 100Ah i 740 A ?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,713
Trebalo bi bit dosta, ak imaš 100Ah i 900A bilo bi bolje
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
u prvilu ti ne treba više od cca 500A udarne struje . Bolje uzet neki kvalitetan akku s dugom garancijom.

Evo kod upravo mene crkla topla 100AH stara 3god i 1 mjesec... Sad privremeno pali na vesnu 55Ah hehe...
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Po knjižici ide čak 92-97Ah, Ja trenutno imam 130Ah zbog kojega sam moral malo podići filter zraka :(nerd):, alli zato na -10 ovu zimu kad sam raličal snijeg nisam trebal dva puta okrenuti anlaser :icon_mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,713
Rekao mi je jednom jedan električar da je bolje imat malo jači akumulator, naravno u nekim granicama normale jer u pravilu imaš manje problema sa alnaserom. Palit će on i sa slabijim aku. ali je tada alnaser više opterećen i ima manji vjek trajanja.
 

drpedjac

Novi član
Tu od
3 Srp 2013
Poruka
5
postovani, ja sam nov na ovoj stranici i imao bih par pitanja.
Od skora sam kupio store 502 1985 godiste, ovako izgleda dobro ali u kabini se cuje jak zvuk,brujanje kao lageri ili sta vec, do sada sam imao imt 533 nije se tako culo brujanje. a zamenio sam svuda ulje u motor 15/40 u menjac sae 80 i u cizme sae 80???? zasta sluzi boca od kompresora, kod mene je izbisena? unapred hvala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Štore je poznat po gadnom zvuku u kabini .
Boca služi kao spremmik zraka , neki od nje naprave kutiju za alat , naročito na IMT-ju .
 

drpedjac

Novi član
Tu od
3 Srp 2013
Poruka
5
zamenio sam svo ulje u svemu sto je moglo, ali u kabini je bas bucno, mozda jer je kabina zadihtovana i tu ostaje zvuk. Hvala na odgovoru.
 

drpedjac

Novi član
Tu od
3 Srp 2013
Poruka
5
postovani puknuti,
Recite mi molim Vas dali imate tehnicka upustva za rukovanje ovog traktora, jer ide sezona oranja(na koju rupu staviti plug, tanjiracu..)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ulja u getribu stavi 5l vise od max nebu mu skodilo i bil ti bu tisi.
Kak mislis na koju rupu,kaj na toplinku?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
postovani puknuti,
Recite mi molim Vas dali imate tehnicka upustva za rukovanje ovog traktora, jer ide sezona oranja(na koju rupu staviti plug, tanjiracu..)
Osnovno je pravilo plug na gornje rupe(ovisi o težini zemlje i dubini oranja) .
A sve ostale radove gdje nije potrebna kontrola vuče i teške priključke na donje rupe .
Kod oranja nije dovoljno staviti u odgovarajuču rupu , treba još osloboditi klin opruge i uključiti kontrolu vuče .
 

drpedjac

Novi član
Tu od
3 Srp 2013
Poruka
5
ok, dosipacu jos 1l ali nece li da to izbaci negde na nekom mestu?
a nisam li pogresio sto sam pozadi u oba reduktora na zadnjim tockovima sipao sae 80?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nebu nigdje bacalo van ak su semerinzi ok.
Ok je i sae80 al mogel si i stavit hipenol 90.
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Od ovakve kabine
soc9.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,839
Ta ti je preuska i samo se buš natukel u njoj. Široka je 1100mm.
Traži onu širju, do ruba blatobrana. Ona ti je široka 1330mm.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Od ovakve kabine
soc9.jpg

ovo je čist solidna kabina, idealna za šumu - ništ ti ne smeta....

meni od 195cm i 110kg je čist dost komforna i za sve drugo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh