• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Strah me svinja

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Re: strah me svinja

Da, nisu kučni ljubimci ali pošto imam nekog malog iskustva sa tim moram reči da mi je uvijek bilo lakše sa stokom koja nije batinana. Tastu sam več par puta rekel da mu više nepem u štalu, krave se ritaju a svinje skaču po zidu kad uđeš u štalu. Stvarno predivan osječaj a da ne pričam ili stavim slike kad je koljevina kak to izgleda kad se svinjče raspolovi ili kad se trančira. Sad se napokon okanil štale.
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Re: strah me svinja

Puknuti svaka ti čast na opisima, več se nisam tak dugo nasmijal. Mislim ne odobravam tučenje životinja al ovo su životni biseri.
 

letuceleaf

Novi član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
12
Re: strah me svinja

Pa da, to bi bili super da su to sad sve prasci i da su otpočetka z menom(makar iz prethodno pročitanog vidim da i to baš ne funkcionira) to je i krmača koja me par put samo vidla. Muž je na poslu pa sam sama,ulazim k njima da im maknem govna i dam jesti u kopanju.a sad se i smrzlo, moram im vode davat. Nastrem im malo više slame da im nije zima. Jednom sam suprugu pomagala uterat prasicu u gajbu, dok nakon sat vremena pričice i milenja nije ušla, počel ju tuči, pa sve jače, a ona se branila i krenula vračati.tak da kanim čim manje z batinom. Večeras su ovi veliki uneredili kopanju sa slamom pa sam to prvo morala maknuti...e to je bil blagi cirkus.
Hvala svima
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Re: strah me svinja

Puknuti bi valjda stari dečko bil još dan danas da nije nalupal svoju curu u dogledno vrijeme !? Valjda mu je batina jedina šansa za uspjeh !? :icon_lol:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Re: strah me svinja

Ne ta batina na koju ti misliš. Ona druga je daje pravu šansu. :icon_e_biggrin:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: strah me svinja

Osječaju tvoj strah,popi jedan normabel od 2mg pa za 45min probaj uči unutra,em ti bu sve svejedno em bu njima svejedno jer je tebi sve svejedno.hehehehehe

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
Re: strah me svinja

Ma, bolje nek njima da Normabel, pa ih za pol sata nahrani :D:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Re: strah me svinja

Bolje popiti jednu rakijicu 0.3, a tablete baciti u kos.. :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: strah me svinja

Naravno da tablete nisu zdrave,samo nek proba,jer normabel smiju i trudnice uzimat,a i nebi možda bilo loše dat pajcekima da se smire,zbog nečeg su anksiozni...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
Re: strah me svinja

...zbog nečeg su anksiozni...

Ti bokca, pa ti se v medicinu razmeš?
Mora da redovito gledaš Dr. House-a :D:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne znaju kaj ih čeka pa su u depri,pa su razdražljivi i napadaju iz straha,ili kolega možda misli da napadaju,a oni od njega samo nešto traže,utjehu,drugačiju hranu,pažnju...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ako vec muza nema doma ja bi kolegici predlozil da nađe nekog susjeda koji ce to umjesto muza odraditi,,,:(happy):

Misli se nahraniti svinje, jel,,,
to bi bilo jednim udarcem vise muha, em svinje nebi bile to neurozne, em tebe nebi bilo strah, em,,,,,,, nastavi niz,,,:(emo):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
A kaj da ti recem,,,
pa nisam ja od danas,,,
c085.gif
 

letuceleaf

Novi član
Tu od
22 Sij 2017
Poruka
12
Vjerojatno južina utječe i na živinu. Tablete i rakija me omame, skljokam se v kocu pa me gice samo oglobaju. Nego nebi ja zvala nikoga na pomoć, danas je moderno biti žena koja se u sakaj razumije, hehe.
Vidim da mi svi dobro hocete.
Hvala svima
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
Valjda su se već priviknule na tebe i ti na njih za toliko vremena koliko traje ova tema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh