• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumarstvo u slikama..

V

VTZ

Guest
Zamislio sam ovu temu kao mjesto, gdje možete stavljati slike s tematikom šumarstva, na koje ste negdje naišli, i dopale su vam se, ili su vas se dojmile..

Evo za početak, kako to rade Austrijanci i Njemci:

006-5.jpg


005-4.jpg


023-1.jpg


015-1.jpg
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370

ovakve strojeve kad bih dao djelatnicima u Hrv.šumama izdržali bi možda 2 mj.s tim treba raditi pametan čovjek oni bi to slomili vrlo brzo,a ne odgovaraju im što imaju kompjutore pa ne mogu krasti gorivo itd.Svaka čast srrojevi su pravi za konje ne znam ha ha.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma nema do konja u magarca, di oni prođu nemre mi jedna ona robusna tehnologija :lol:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ma nema do konja u magarca, di oni prođu nemre mi jedna ona robusna tehnologija :lol:

U pravu si ali u današnje vrijeme da kirijaš s njima nemožeš zaraditi za njih a gdje si ti u toj priči.
 
V

VTZ

Guest
@VTZ
Te slike si ti slikal?

Sve ti piše u prvoj rečenici

gdje možete stavljati slike s tematikom šumarstva, na koje ste negdje naišli, i dopale su vam se, ili su vas se dojmile..

Dakle, fotke o šumarstvu koje su vas se posebno dojmile, bez obzira gdje ste ih na netu pronašli.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
Zasto ove sumske prikolice imaju ovako visoko teziste, a bilo je mogucnosti da se spusti, tamo odmah iznad kotaca su trebali prosiriti i tu postaviti stupce, a ne nesto kao obrnuta piramida, mislim da su mogli napraviti tovarni prostor na kocku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh