• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šumski malčer Ahwi M550 i Valtra T214 Hitech

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
karlovačka županija, ali ovisi sve se može dogovoriti
Javi se slobodno na Pp
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,854
Krasna kombinacija.
Koliko ti vremenski treba da neku površinu očistiš,tipa ral ili hektar?
Kakva je potrošnja?
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Hvala,

Za 9-10 sati potrošim oko 200 litara goriva. A vremenski je to jako teško reći, jer ovisi o konfiguraciji terena, zarasloj površini, ako je trnje od 10 ak centimetara onda to ide dosta brzo, ali ako je drveće od 25-30 cm onda je to druga priča...

Zadnji put sam šumu od 20-30cm debljine oko 16.000 kvadrata radio oko 25-26 sati cca.
Ali kažem teško je napamet procijeniti...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Jasno mi je za trnje i granje, ali zakaj nije netko tu šumu porušil i izvezel drva?
Šteta je toliko mase upropastiti.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Slažem se apsolutno, ali eto.. ima svakakvih ljudi, meni je svejedno. Savjetujem ga s tim svakako a on kako hoće
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Ukoliko nekoga zanimaju detalji u vezi cijene slobodno me može kontaktirati u privatnoj poruci, budući da ostavljanje direktnog kontakta nije dozvoljeno tu.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,072
...... ali ti niko ni ne zabranjuje da ovdje na forumu postaviš oglas u kojem slobodno objaviš da radiš usluge malčiranja zapuštenih površina (ili šta već) u njega legalno staviš svoj broj telefona (ili šta već) i sve pet .
Ovako otvorene teme mogu da se koriste da raspravljamo o šumskim malčerima. Naravno , i od tebe očekujemo da nam malo bolje predstaviš tu aždaju od mašine pa da se od toga napravi neka pozitivna rasprava , i takooo ..........
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Ovako su me admini savjetovali da napravim, ali hvala na sugestiji.
Napisat ću nešto više o stroju čim uhvatim malo vremena.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,072
Stavi koju sliku čekića , baš me živo zanima koliki su kad ovako gutaju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh