• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sušenje povrća

Dalija

Član
Tu od
20 Srp 2015
Poruka
25
Lijepo izgleda.
Probala sam sušenu mrkvu i ima odličan okus. Kako je sa sušenim keljom?
 

pingy321

Član
Tu od
16 Ožu 2014
Poruka
114
:) sušeni kelj je isto odličan i naravno izuzetno zdrav.
Stvar je i u tome da ja ništa ne solim niti stavljam začine, probala jesam ali mi se ne dopada kako promjeni boju pa odustala.:(blush):
 

brle

Aktivni član
Tu od
9 Sij 2013
Poruka
637
Da na kraju se sve melje.
Imam slatku i ljutu i sve ide vecinom za svinokolje.
Slatku uzimaju i za kucne potrebe.
 

brle

Aktivni član
Tu od
9 Sij 2013
Poruka
637

Ovo je mjesec dana prije berbe....
Sve količine suhe mljevene paprike su na prodaju tako da šaljem i poštom.......
Imam već sada jednu količinu finalnog proizvoda za prodaju.....
 

kbszeljko

Član
Tu od
7 Pro 2013
Poruka
53
Sve firme koje prodaju sušare daju i tehnologiju. Najmanja sušara od Euclida 2,5m2 je 24k kn.

Ajde mi molim te nabaci bar neku firmu koja prodaje sušare,ali i hladnjača.
Ja ne netu ciljano već mjesecima,ali nisam našao ni jednu do sada.
Čuj-starost,ali to ni razlog, ako znaš da starcu ne pomogneš.
Može?
Hvala.

Poštovani forumaši-PRVO MI OPROSTITE ŠTO OVDJE PIŠEM KAO NOVU TEMU,BUDUĆI NE VIDIM NIGDJE NAĆIN KAKO DA JU STAVIM
Dalje mi oprostite na brzopletosti za pitanje o proizvođačima sušara,budući sam čitajuči forum do kraja našao sve podatke,ali ova nova tema koju želim je postaviti i postavio bih dva pitanja, ako se ne budete ljutili.
Sušim godinama povrče iz svoga vrta u kućnome sušioniku,ali me zanima,kada bi želio malo toga više osušiti,kako, gdje i na koji način da to spremim, da recimo krastavaca,mahuna,kelja,brokule,karfiola i još ponekoga bilja imam za cijelu zimu spremljenoga za koristiti kao što to imam u kištri-ledenici i koristim po potrebi.
DRUGO što me zanima je gdje bi mogao naći proizvođače hladnjača, ali jako velikih-do 100 i više tona voća za staviti u hladnjaču na čuvanje-nešto profesionalno?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh