• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sužavanje IMT-a

marijo25

Novi član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
7
pozdrav svima.
imam 539 delux sa 800rh. može se zaključit da traktor nesluži svrhi. razmišljao sam da ga sužim da bude kao vinogradarski.

ima li itko iskustva sa sužavanjem imt-a? cijena?
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Pozdrav.
Koliko sam ja vidio iz prijasnjih postova moguce je suziti IMT 539. Samo ja neznam koliki su to zahvati. Prednji kraj se skrati bez problema al na zadnjem trapu idu malo veci zahvati, pa bi moro pricekat odgovor od nekog iskusnijeg ili mozda nekog ko je to vec radio. A jel u tebe nov 539, ili nije puno radio pa ima 800 rh.??

Evo 536 stare linije ee sad neznam jel on skracivan il je tako proizveden:




Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Pozdrav.
Koliko sam ja vidio iz prijasnjih postova moguce je suziti IMT 539. Samo ja neznam koliki su to zahvati. Prednji kraj se skrati bez problema al na zadnjem trapu idu malo veci zahvati, pa bi moro pricekat odgovor od nekog iskusnijeg ili mozda nekog ko je to vec radio. A jel u tebe nov 539, ili nije puno radio pa ima 800 rh.??
Suziti na prednjem trapu :scratch
Pa ustvari i more, ali sa brusilicom
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Suziti na prednjem trapu :scratch
Pa ustvari i more, ali sa brusilicom

PA tako nekako,, al na zadnjem kraju ce mu trebati malo vise reznih ploča, preciznosti i milimetara. Sve mi se cini da je Bobo u prijasnjim postovima pisao o skracivanju IMT-a..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
PA tako nekako,, al na zadnjem kraju ce mu trebati malo vise reznih ploča, preciznosti i milimetara. Sve mi se cini da je Bobo u prijasnjim postovima pisao o skracivanju IMT-a..
Čovjek bi suzio, a ne skratio.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Sad je na sajmu u Virovitici bio vočarski imt 546.
Mislim ono traktor je skroz uzak,Tako da od "normalnog" napravit "uski" nema šanse.
Prednji Kraj još nekako ali zadnji:scratch Šta češ poluosovine skračivat:?:
Bolje se okani čorava posla:)
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
po mojim procjenama zadnji trag traktora mozes skratiti za 5 do 8 cm sa svake strane,naravno mraces pomjeriti i blatobrane,dakle na srcu felge one sarafe koji drze drugi dijo felge na kom je guma,njih preokrenes da budu unutra i tako drugi dio felge pricvrstis za srce sa druge strane blize traktoru,blatobrane pomjeris i tama dodju do poluga tj ruku hidraulike,prednji kraj brusilicom skratis i eto sta dobijes nista,ali to mozda tig 16cm ukupnog suzavanja zadnjeg kraja znaci nesto
 
Na vrh