• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svi djelovi za grabilicu sa dva grebena tomo vinkovic

Eldin17

Novi član
Tu od
11 Ožu 2023
Poruka
6
Trazim sve djelove za grabilicu tome vinkovic. Sa dva grebena uska. Remenice i sve sto je na njima. Da su djelovi u dobrom stanju
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,922
A koja kupilica/grabilica?
Ona sa "suncem" rotorima ili ona sa "zubima" na klinastim remenima
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,690
To je SIP Šempeter. Pitaj njih...
Egzotični model i teško da ima baš dijelova u izobilju.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Zar nije jednostavnije uzeti normalni sakupljač u tri točke i inverter na traktor i riješena stvar? Kome se da to stalno šrafiti i skidati dolje.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,200
Zar nije jednostavnije uzeti normalni sakupljač u tri točke i inverter na traktor i riješena stvar? Kome se da to stalno šrafiti i skidati dolje.
Pa ova bi trebala biti u 3 tocke...zar ne @Eldin17 ?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Koliko ja sa slike vidim nije, danas ti sakupljači ionako su skoro pa zabadava kad ih malo tko više koristi, mogao bi kolega i malo više se raspisati pa objasniti koji mu sve dijelovi trebaju, pa nije mu se valjda sve raspalo? Onda ga je stvarno jeftinije baciti u smeće nego sve dijelove kupovat.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Ja sam komentirao sliku da nije kopčanje u tri točke ako je njegov takav, mislim da sam dosta jasno napisao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh