• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tanjurača

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,379
Ne kužim na koju foru se zakreću. Kaj treba kofer alata sa sobom imati. Na toj slici ja vidim samo fiksne šrafe🧐
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Ima na kontra strani uslikat cu ti kad dode,bolcna se izvuce,ma ako je traktor bude vukao lijepo bice super bolja mi ne treba
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Pa iskren da ti budem da ne ulijeva neko povjerenje,al kod mene je bas lagana zemlja i to je prevagnulo na kupovinu ,ima sam i drugu neku gledao ram dosta deblji ali nosaci lezajeva imaju samo dva na bateriji i toliko su tanki nosaci da bi me bilo strah pustit u rad
 

Tomislav1

Novi član
Tu od
23 Sij 2021
Poruka
21
Pozdrav,
Trebam pomoć....di ima za kupit ovaj prihvat na leskovackim tanjuračama?
 

Prilozi

  • IMG_20230705_192444.jpg
    IMG_20230705_192444.jpg
    48.3 KB · Pregleda: 39

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,708
Original sigurno nije. Ja sam si sam prije nekoliko godina sa kupljenim zvijezdama složio valjak na tanjurače i dobro mi služi.
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Zanima me dali IMT 533 može bez problema vući tanjurače Leskovačke sa 24 diska? Našao sam ispravne za 200 eur pa bih uzeo ako mu to nije previše, inače tražim sa 20 diskova.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,722
Moj ujak je godinama vukao sa 533 , 24 diska u srednje teškoj zemlji u ravnici. A 533 je onda bio u najboljoj snazi, i pričao je da traktoru nije baš bilo "svejedno".
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,713
Zanima me dali IMT 533 može bez problema vući tanjurače Leskovačke sa 24 diska? Našao sam ispravne za 200 eur pa bih uzeo ako mu to nije previše, inače tražim sa 20 diskova.
Nije to za njega. 20 diskova puna kapa, pogotovo ako je teža zemlja i nije ravnica.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Ja sam radio sa leskovačkom 20 diskova i bilo je uredu. Međutim ne znam kako bi bilo da sam stavio nekakvo opterećenje. Što se tiče oltove mislim da je ona teža pa bi možda bilo problema sa vučom. Sada imam oltovu 20 diskova i opterećena je sa teretom tako da ide do 15-20 cm u zemlju i melje vrlo dobro. Ali istu vučem sa 560. Ja sam svoju oltovu 20 diskova platio 300e tako da je 200e vrlo dobra cijena ako se ništa ne treba mijenjati i nisu varene.
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Ima li netko podatak koliko su otprilike dugačke Leskovačke 20d? Širina je cca 2m., to znam. Zanima me da znam dali bi mi stalo u auto prikolicu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh