• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tankovi za vodu

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Hm, skupi ... a meni je cijena najvazniji kriterij ... racunam da bi trebalo biti jeftinije staviti nesto takvo, nego bagerom kopati rupu, pa stavljati debelu foliju, pa si misliti hoce li ishlapiti voda skupljena tijekom proljeca (akumulacija za navodnjavanje) ... itd itd ... ocito, krivo sam mislio :)))
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
www.belina.hr

PVC koji se vari na visokofrekventnoj varilici (znaci pvc se tali i spaja te je ko iz jednog komada)
Ima različitih gramatura (od 0,45 kg/m2 - 0,9 kg/m2)

Dalo bi se sve napraviti, i bas pitao kolegu dal, i veli da bi drzalo samo mozda bi s vremenom tu i tamo kakvu kapljicu na varu pustilo....al pvc ko pvc bi bez problema odradio tu zadaću.
 
S

Suncokretica2

Guest
Sličan proizvodni program Belini ima i Kontex, Karlovac, probaj nazvati i pitati, znam da rade cerade za kamione i koješta slično, imaju ili su imali dobar stroj za varenje....pa pitaj....amo i tamo, vidjet ćeš gdje je povoljnije
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Smiljan kaže:
Hm, skupi ... a meni je cijena najvazniji kriterij ... racunam da bi trebalo biti jeftinije staviti nesto takvo, nego bagerom kopati rupu, pa stavljati debelu foliju, pa si misliti hoce li ishlapiti voda skupljena tijekom proljeca (akumulacija za navodnjavanje) ... itd itd ... ocito, krivo sam mislio :)))
Možda i ne bi trebali biti skupi ...ali takve stvari ne kupuje obična raja . Sava 99% programa radi za vojsku (čak i nato USA ,itd.) , vatrogasce , ili komunalna (državna) poduzeća .ZNA SE da oni imaju love ko plave , pa od tuda i "nabrijana" cijena .
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Možda bi ti odgovarao taj tip rezervoara?

bricebaker-foto_13014067_16720185_18015257.jpg


bricebaker-foto_13014067_16720185_18015251.jpg


bricebaker-foto_13014067_16720185_18015266.jpg


Tu ih koriste za uzgoj lososa i mlađi.
Inače se koriste za skupljnje kišnice u staklenicima i sve potrebe za akumuliranje vode.
Kapaciteti su do nekih 500 kubika, ukoliko bi trebao za tvoje imanje.
Ako ti treba više, napravili su i promjera 36 m, visine 3 m, oko 3000 kubika. :mrgreen:

Da se ne uplašiš, najmanji je promjera 2,74m (9'), visine 1,55m, kapaciteta oko 9100 litara.
Za tebe bi došli u obzir modeli 2,74m/3,08m/18.000 litara, ili 3,65m/2,28m/24.000 litara
U tom rangu košta prevoz palete iz GB skoro ko sam bazen.
 

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
balonzavodo.jpg


možda nešto takvo ti dobro posluži .
prvi stupac pokazuje koliko m3 .
 

Najnoviji postovi

Na vrh