• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tayberry

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Imam dva grma tayberrija. Imam ih na brajdi, a obrezujem ih po istom sistemu ko kupine- grane koje su ljetos rodile najesen porežem u ravnini zemlje, a one koje su tijekom ljeta iznikle ostavljam za drugu godinu.
 

Haskappu

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
38
Tayberry je meni najukusnije voće (haskap isto), imam jednu tayberry i raste ko blesavo
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Iskreno,on mi ima neki nedorečeni okus,to je moj dojam.
 

benjamin3

Član
Tu od
29 Lip 2020
Poruka
69
Pozdrav svima, dali netko ima iskustva sa malo većim nasadima, reda 2000 m2 tayberrya? Također, dali imate prepruku gdje uzetiti sadnice?
 
Tu od
21 Ruj 2019
Poruka
31
Moj tayberry ili ono što je ostalo od 51 jedne sadnice sad ima plod. (Ostalo mi 11 sadnica ostalo se posušilo) Plod nije velik i kiselkast je , vjerojatno jer mu ne dam da dozori do kraja 😆
 

Prilozi

  • 20220513_173301.jpg
    20220513_173301.jpg
    67.1 KB · Pregleda: 10

Najnoviji postovi

Na vrh