• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tečaj umjetne oplodnje

vepar123

Novi član
Tu od
18 Velj 2013
Poruka
10
Zanima me dali u hrvatskoj ima izvanredna skola za umjetnu oplodnju....da se polozi na najbrzi nacin,ako ima gdje i ako tko zna uvijete....hvala
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: vepar123

Za svinje bilo u Križevcima jedan dan predavanje (besplatno) i uvjerenje stiglo poštom .
 

vepar123

Novi član
Tu od
18 Velj 2013
Poruka
10
Re: vepar123

A jbg zakasnio sam nisam znao hvala puno....a za krave ako slucxajno tko zna....
 
S

shahjee1

Guest
naime imam junicu prvoteljku ,otelila se prije 5 dana ,dolazio veterinar pa smo je telili ,tele podmotalo glavu..al to nije problem nego sto mi se cini da nema mlijeka iako joj je vime golemo ali je i tvrdo
 

Najnoviji postovi

Na vrh