• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tecaj za herbicide i sl.

Husar

Novi član
Tu od
30 Sij 2015
Poruka
6
Knjiga se može skinuti s stranica min.poljoprivrede!!!Ako vas neko dere pitajte ih zašto vam nisu rekli tu informaciju!J........m ti državu

Baš krasno. valjda im je promaklo :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nikome nije promaklo,kod nas se na prijavnici moglo birati polaganje ispita s predavanjima,ili bez njih...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja ne mogu tvrditi da se naši predavači nisu trudili predavanje napraviti profesoinalno i da to nisu odradili profesionalno.
Ali to je ispalo isto kao da mene, jednu pedesetogodišnjakinju netko sada uči pisati slova. Da obnovim znanje, jel.......
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Za predavanje svaka cast, ali pisanje ispita, to je jedna velika sprdacina..
Ja bi to ipak malo postrozil, ovak ovi stariji, barem kod nas, znaju koliko su znali i prije..
Placam ja i fakultet pa nema prelazenja za bezveze..

Trebali su odrzati predavanja, pa nek prode dva tri dana i onda ispit..
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Evo i ja danas odslušao prvi dio predavanja. Još sutra pa onda odma i ispit. Mogu reć da sam zadovoljan sa predavačem i sa načinom na koji drži predavanje. Ima dio koji je dosadan koji vjerojatno svi znaju, ali ipak dalo se dosta toga korisnog naučiti.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Ja odslušao 4 dana predavanja od 18.00 do 21.00, a 14.2 slijedi ispit e sad kak bu to prošlo bumo vidli.Rekli su da ispit ima 30 pitanja, a70% mora biti za prolaz, i da oni koji skidaju skriptu sa stranice ministarstva i nejdu na predavanje imaju drugačije ispite i više pitanja.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ko što kaže kolega Ivan, mi smo danas svoje riješili.

Jedini komentar na sve to skupa bi bio kao što je več netko napisao - Pervanova škola :D:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
heh dečki ruku na srce al to ni nebi nikak drugač moglo funkcionirati...:icon_fU:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
a jel bi bilo bolje da padate ko kruške i da je prolaz oko 20-30% i da svaki izlazak na ispit morate ponovno platiti???? pa bi onda pisali i dalje glupe komentare, vama nikako neodgovara, kako da okrenete......uzeli su lovu, pa što, idemo dalje......:icon_butt:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Budimo iskreni, ja sam taj ispit riješio bez ikakve pomoći, jednostano to što su tam tražili je ono s čim se susrečem svake sezone u prskanju, svi ti pojmovi i osovni zakoni, nikaj teškoga.
Moraš biti glup da to ne riješiš.
 

sugarray

Aktivni član
Tu od
27 Stu 2013
Poruka
419
A odgovori su na zaokruživanje, opisna ili moraš nešto dopuniti u ponuđenom odgovoru?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
zaokružuješ.
Ne brini, ti ćeš imati isti test ko i ja, bude lako,ipak,morati ćeš neka pitanja dobro pročitati.
Imaš dva točna odgovora ako napišeš da se ektivna tvar pesticida odobrava na nivou eu,a pesticid na nivou države. Trik pitanje je godina primjene zakona kada će se početi primjenjivati odredba da se pesticide neće više moći kupovati bez odrađenoga ovoga tečaja.Tamo je navedana 2025 godina,i ponuđeni odgovori da i ne. Pa ti moraš zaokružiti ne.Jer je pravi odgovor 2016,ali on nije naveden.
Imaš još par takvih gdje ne treba biti brzoplet.....ma nikakav problem,ja pola predavanja nisam odslušala, a knjigu nisam niti otvorila doma.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Bitno da se uzme 380 kuna, ja ću čekat da vidim što će ispasti od svega na kraju pa ako ne budem mogao kupiti dati ću nekome tko ima položeno da mi kupi pa poslije na j... tečaj, ono špricaš stoljećima pa sad na tečaj.
 

sugarray

Aktivni član
Tu od
27 Stu 2013
Poruka
419
Pa ja nešto razmišljam da platim samo 80kn i idem na ispit bez slušanja predavanja. Skinuo sam ovaj priručnik pa nešto ću valjda zapamtiti, nešto prepisati :)
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Jučer riješio predavanje s ispitom ,razmišljao sam isto kao i vi samo da odem na ispit ,nisu bas samo ispit ni nudili previše ,mislim ne bi bilo korektno prema ostalima da sam sjeo kraj njih na ispitu i dobival odgovore
Kam sve tam i to ,tih par sto kn više. Nek zarade i oni.
Nije da sve znam ali uvijek čujes nesto jos više kaj možda prije nisi ili obnovil neku razinu znanja.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
A dalise može platit 80kn i izać sam na ispit ili se mora tečaj pohađat?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Može, ja ću tako samo da saznam kad je predavanje i ispit u mojem mjestu, dakle imamo dva odgovora i jedan zaokružimo, jednom pročitam ove upute i položio sam ispit :)
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh