• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tecaj za herbicide i sl.

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
ja sam neposlušan, ali kad me izdala johabica pola mi je članstva otpalo...:eek::
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam prvi za građanski neposluh, ali kaj kad sam u maloj manjini da manja nemože biti.

Novce treba pokupiti i to je to, nemaju oni nas kaj posebno naučiti, a da oni koj ise ozbiljno s tim bave več neznaju, mogu prodavati priče na svoj fini način, a nakraju se sve svodi na isto.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Daj šuti Darijus ,ovo je čist nešt drugo - ja skupljam diplome kaj budem u svojim očima velika i znana.
Kolko sam već puta rekla -

- osnovna škola
- jedan razred srednje
- srednja bez mature
- povrčarski tečaj
- cvijećarski tečaj
- herbicidni tečaj

Ako tko sazna za dječji vrtić za odrasle, nek mi odmah javi.Ja bih i to,tak da budem temeljito školovana.

U svemu ostalome ja sam disident ko i ti, plivam uzvodno.:(hi):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Dječji vrtić za odrasle. ..pa to već imaš. Drugi je to naziv za zaručnički tečaj :D:

ja sam neposlušan, ali kad me izdala johabica pola mi je članstva otpalo...:eek::
Nisam zgodan ko Johabica, ali i ja sam disident po pitanju svih tih "moraš" tečajeva.
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
978842418.gif
978842418.gif
978842418.gif


@Darijus,gle!!!! U jednom danu nam se članstvo povečalo za 33%. Daj mu odmah člansku iskaznicu kaj nam ne pobegne.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
@johabica
Ima Dječji vrtić za odrasle ! Samo se drugačije zove - Starački dom :(nod):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
ZJ, evo sad si podupirajući član...s rokom kušnje...
dakle, podpredsjednica i glasnogovrnica "neposlušnih" će pratiti tvoje izjave narednih 300 dana, pa možda budeš unaprijeđen u sponzora...
ali put do punopravnog članstva je dug i ...dug...jako dug...:icon_wink:

...ja bum i dalje čekal u prikrajku dok nebuju badave dijelili iskaznice...:icon_cool:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nemoj biti tak nefleksibilan. Možemo ga odmah unaprijediti u sponzora, planiram ja neko okupljanje dok budem išla u tvom smjeru, pa......:icon_cool:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tko je htio slušati,mogao je i nešto naučiti.
Ja,recimo,u životu nisam špricao,ni bavio se otrovima,nikad mi stari nije dao,tobože da se ne trujem. Jedino sam kačio špricu za traktor,i punio je vodom. Međutim je došlo do toga da je posla sve više,a vremena sve manje,pa od ove sezone i ja krećem u to,a imam 24 godine,i nemam pojma o problematici,tak da mi je ovo predavanje bilo korisno i čak dosta zanimljivo,i mogu reći da sam dosta naučio... Jedino je test bio smiješan,ali bez pomoći predavača i knjige na stolu vjerujem da bi na njemu palo 80% ljudi koji imaju desetljeća staža u poljoprivredi,i to jako puno govori. Sad kakvog bi smisla imalo rušiti tolike ljude,ne znam...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Nisam ti ja nigdar bil v nikakvoj partiji, pa nebum ni sad.
Recimo da sam vam simpatizer :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa i simpatizeri mogu biti sponzori - nitko ti ne brani.:icon_rofl:
A i mi nismo stranka - mi smo udruga.
A i ne bi bilo loše da smo partija - mi bismo partyijali na račun sponzora (tebe) svaki čas.:(giggle):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Dječji vrtić za odrasle. ..pa to već imaš. Drugi je to naziv za zaručnički tečaj :D:

Toga nije bilo onda kad se ona udavala,to su sad izmislili u ova moderna doba samo da pokupe novce od raje.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ma ja nisam ni kanil ici na to, al me jedan kolega nagovoril i ode 370 kn..
Ide se sad u petak..
I ja izbjegavam spricanje dok god mogu, to tjeram staroga da odradi, ako se bas ne moram trovati, necu, ja doma slazem otrove i punim spricu..

A kaj se tice gradanskog neposluha, za to sam svakako, bude nas ova drzava dokrajcila..
Kud nam drzava krv pije, tud jos i ova kisa i vjecito blato, zivci rade sto na sat..
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Mora se to položiti.
Bez toga se ne bude mogao kupiti otrov.

Novce su uzeli, nekom je bilo korisno, nekom ne, ali je
činjenica da to treba.
 

jozek

Član
Tu od
18 Stu 2008
Poruka
422
Pa sami smo si krivi. Svi hrle ko da se dijeli badav

Ako su već htjeli obrazovanje širokih masa, onda je to mogla odžati PSS, koja ionak zimi nema previše posla, a da ljudi samo plate trošak ispita i izdavanja dokumenta (50-tak kn).

kod mene to i radi PSS i sve lepo naplati 380 kn, na uplatnici je br. računa od ministarstva poljoprivrede
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Eto građanskog neposluha po forumima i portalima, nedaj Bože otvorit, reko bi čovjek da je revolucija odavno počela :icon_butt:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Svugdje neke pobune ali nitko konkretno ne nudi automatsko oružje,tako da još uvijek 1:0 za vlast
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Tko se mača laća,od mača će i poginuti.
I još da dodam-revolucija jede svoju djecu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mlad si ti.....nemaš u sebi enuzijazma Matije Gupca....
pusti ti te buržoaske fore. Bez ponosa ni ne vrijedi živjeti. Budeš naučio,vrijeme je pred tobom....
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Hebeš revoluciju, dok god se ima para za ovaj porez na budale ljudima je dobro. Sve je dobro dok mečka ne dođe u tvoju avliju.
Da ne skačemo previše s teme, ja sam apsolutno za ovakve edukacije ali samo ako će biti besplatne ili da se plati simbolična svota. Stvarno svašta čovjek vidi, pogotovo starija populacija (ma pusti ti šta piše, bolje da je malo jače ili to oni razrijede u tvornici, mora se pojačat). Ljudi koji to predaju uglavnom već na sve načine muzu pare od poreznih obveznika ili prodaju tečajeve u stilu muda pod bubrege. Sve je to idiotarija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh