• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tecaj za herbicide i sl.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sretno ti bilo. Uživaj,ko i mi drugi.
Mada moram reći da su se naši predavači potrudili ispitu dati određenu dozu ozbiljnosti pa su ubacili nekoliko trik pitanja gdje si baš morao razmisliti da bi zaokružio pravi odgovor.
Ali za one koji nisu znali su sistemom asocijacija dali smjernice za točan odgovor.
A potrati ta tri dana ko i mi ostali,odmori malo od svakodnevnice......
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja potratil 3 dana a kod mene u selu poslije bili 2 dana i to baš i nije ličilo na predavanje prvi dan 2 sata drugi 3 i u Pervanovoj školu se nisu toliko smijali i cirkusirali ali dobiti će isto kartice .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa šta se žališ - ti si teoretski prošao jeftinije. Za iste si novce dobio više sati laprdanja. Ti si plačao njihovu satnicu po dvadeset pet kuna, a oni po sedamdeset pet.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,151
ja krećem sutra na tečaj,tražili su me oib,kopiju svjedodžbe,kopiju osobne i najbitnije kopiju uplatnice
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Ja potratil 3 dana a kod mene u selu poslije bili 2 dana i to baš i nije ličilo na predavanje prvi dan 2 sata drugi 3 i u Pervanovoj školu se nisu toliko smijali i cirkusirali ali dobiti će isto kartice .
El su u gradu bili keksi,čaj,kava?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
U gradu bilo ozbiljno (strogo) školski u 5 sati , 30 min odmora i prozivka prije početka !!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dođeš i napišeš, šta neznaš prepišeš od susjeda, šta susjedi neznaju pitaš ispitivača.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Je, istina, pokupiti novce i ništa te nisu naučili što već nisi znao,
ali je činjenica da ti taj papir treba jer nećeš moć kupovat otrove.

Ali eto ima svačega pa tako nam kaže predavač, e ono pto ste išli za traktore,
to vam netreba ako ste nositelj ili član opg-a, e na to poludiš.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
A što je sa nama hobby poljoprivednicima koji nemamo OPG već radimo za vlastite potrebe?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Već smo rekli - kupoval budeš samo svetu vodicu.

Ma budeš postao eko proizvođač.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Radije bi ja sveto vino. :icon_lol:
Ma od svega toga koristim jedino za zlatice i kukuruz.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kaj,za zlatice imaš dva načina da ih se ekološki riješiš - ili ih tak prestrašiš kaj merju od straha ili ih tak nasmiješ kaj merju od straha.
Ili uzmeš taktiku zavaravanja - na velku tablu napišeš - OVO NIJE KRUMPIR!
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Kodmene počinje sutra. Šta treba os dokumentacije ponjet,i dali treba domovnica i rodni list?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Kopija svjedodžbe četvrtog razreda, oib, kopija osobne i kopija uplatnice.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Sad zvao ovi traže i domovnicu i rodni list a rodni list nemogu nać.
 

Najnoviji postovi

Na vrh