• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tecaj za herbicide i sl.

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Re: Tečaj za herbicide

Mislim da ste vi nešto pomiješali. Kod mene je tečaj u trajanju 19 sati 390 kn + 50 kn trošak ispita + 30 kn izdavanje iskaznice. A ako me sjećanje dobro služi da sam negdje čuo ili pročitao dok se počelo pričati o tome tečaju da je ministarstvo odredilo da cijena neće smjeti biti viša od nekih cca 1000 kn.

Ispravak netočnog navoda. Kod mene je 290+50+30=370 kn ,a ne 470 kako sam ranije napisao. Opčina je obećala da će sufinancirati tečaj sa 250 kn, e sad živi bili pa vidjeli.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: Tečaj za herbicide

Situacija kod nas je sljedeća,15 sati predavanja-300 domaćih novaca,ispit 50 kuna,trošak iskaznice 30kuna,sve u svemu cijena je prihvatljiva ,još samo da budu kakve predavačice izašle sa faksa,milina:icon_fU::icon_fU::icon_fU:,predavanje bude od 10-15 sati zadnji tjedan u veljači
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: Tečaj za herbicide

U utorak idem stjecati stara znanja za 380 kn.
A šta, malo ću nažuljati guzu,tri dana imati ispriku kaj nisam skuhala ručak....:cool2:


@željkič, jel se smije prepisivati i koristiti šalabahtere ?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: Tečaj za herbicide

Naravno Jo,,, sve je dozvoljeno mislim da bi ti riješila testove bez pripreme od 20 pitanja 12 treba biti točno tak je bilo kod nas .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: Tečaj za herbicide

Joj,ak položim, budeš mi platil piće.:icon_razz:
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Re: Tečaj za herbicide

Naravno Jo,,, sve je dozvoljeno mislim da bi ti riješila testove bez pripreme od 20 pitanja 12 treba biti točno tak je bilo kod nas .

a kod nas 30 pitanja
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
Re: Tečaj za herbicide

+ 200 stranica u skripti....:(rofl)::(rofl)::(rofl):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
Re: Tečaj za herbicide

Dečki i puce ovo kaj se na predavanju uči mi bi(ili več znamo) to morali znati i bez tećaja a mislim da znamo naravno bez "etikete"ništa:icon_weed::icon_mrgreen:
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
da li je tečaj obavezan za sve opg ili meni može ići tata na tečaj ali opg glasi na mene? a on nije član
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Re: Tečaj za herbicide

Dečki i puce ovo kaj se na predavanju uči mi bi(ili več znamo) to morali znati i bez tećaja a mislim da znamo naravno bez "etikete"ništa:icon_weed::icon_mrgreen:
Zato je 80 godišnjak prvi predal svojih 19 točnih odgovora, ako je on diplomiral .... mora da je to težak faks :icon_scratch:
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Re: Tečaj za herbicide

U utorak idem stjecati stara znanja za 380 kn.
A šta, malo ću nažuljati guzu,tri dana imati ispriku kaj nisam skuhala ručak....:cool2:


@željkič, jel se smije prepisivati i koristiti šalabahtere ?

Ako pali isprika za nekuhanje ručka idem i ja bez obzira kaj sam eko.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Govori moj kolega da ne ide polagat on će kopati . Ja ga nagovaram da nek ide jer će za koju godinu tak i tak morati za motiku polagati ispit.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja imam pitanje! Dali je taj tečaj obavezan u Eu, koliko je Slovenija duže od nas u Eu, kako se može u slo kupiti otrov bez pitanja ako je obavezan tečaj po zakonu? Ja vam garantiram da opet ispadamo ovce za šišanje a krzna se nema!
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
@ kawasaki ... ti si u Hrvatskoj ... Ne u nekoj drugoj zemlji !
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Slovenija ima otrove za hobiste i profesionalce a za Čifute taj zakon ne primjenjuje bitno da proda .
 

Najnoviji postovi

Na vrh